Dziennik 29: Interaktywna gra książkowa

Czy poznasz sekret zaginięcia zespołu badaczy?
17 opinii
  • 1 osoba
  • od 12 lat
  • wydanie polskie
Minął 28 tydzień tajnych prac wykopaliskowych, które miały przybliżyć ludzkość do poznania sekretu obcej cywilizacji. W 29 tygodniu stało się jednak coś niezwykłego! Zniknął cały zespół, pozostawiając po sobie jedynie dziennik. Twoim zadaniem będzie rozwikłanie tej tajemnicy. Rozwiązuj zagadki i łamigłówki, aby zdobyć kolejne klucze i móc kontynuować rozgrywkę.Dziennik 29 to interaktywna książka, która jest równocześnie grą pełną niespodzianek. Czy odważysz się podjąć wyzwanie?Zanurz się w niezwykłej przygodzie. Zmierz się z łamigłówkami i układankami. Do rozwiązania zagadek potrzebne jest niekonwencjonalne podejście. Pisz, rysuj, zginaj, łącz i szukaj, by odkryć prawdę. Dziennik 29 to 144 strony doskonałej zabawy z 63 wciągającymi wyzwaniami.DZIENNIK 29Innowacyjny pomysł.Niesamowity klimat.Wciągająca fabuła pełna zagadek.
Wydawca:
FoxGames
Liczba stron:
144
Format:
145x210
2995

Dostępnych 18 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Minął 28 tydzień tajnych prac wykopaliskowych, które miały przybliżyć ludzkość do poznania sekretu obcej cywilizacji. W 29 tygodniu stało się jednak coś niezwykłego! Zniknął cały zespół, pozostawiając po sobie jedynie dziennik. Twoim zadaniem będzie rozwikłanie tej tajemnicy. Rozwiązuj zagadki i łamigłówki, aby zdobyć kolejne klucze i móc kontynuować rozgrywkę.

Dziennik 29 to interaktywna książka, która jest równocześnie grą pełną niespodzianek. Czy odważysz się podjąć wyzwanie?

Zanurz się w niezwykłej przygodzie. Zmierz się z łamigłówkami i układankami. Do rozwiązania zagadek potrzebne jest niekonwencjonalne podejście. Pisz, rysuj, zginaj, łącz i szukaj, by odkryć prawdę. Dziennik 29 to 144 strony doskonałej zabawy z 63 wciągającymi wyzwaniami.

DZIENNIK 29

  • Innowacyjny pomysł.
  • Niesamowity klimat.
  • Wciągająca fabuła pełna zagadek.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • książka, 144 strony

Recenzje

3.82
na podstawie 17 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dziennik 29: Interaktywna gra książkowaNajbardziej przydatne recenzje

Sapphire101

Liczba recenzji: 170

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Raczej słaby

Szkoda, że Dziennik 29 nie trzyma się zarysowanego na początku wątku fabularnego, przechodzimy po prostu kolejne kartki i zagadki, często natrafiając na puste strony, które można by było wykorzystać na rozwój fabuły. Prócz tego, sporym minusem jest wymagany do rozgrywki dostęp do Internetu. Niektóre zagadki wymagają od nas również posiadania pod ręką drobnych "rekwizytów". Poziom trudności zagadek rośnie, ale kilka z nich wydaje mi się trochę nielogicznych lub w jakiś sposób naciąganych. Pozycję polecam wyłącznie fanom łamigłówek. Jeśli liczysz na ciekawy wątek fabularny - będziesz bardzo rozczarowany.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Konrad

Liczba recenzji: 95

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Świetne wykonanie, świetna promocja no i świetny zbiór zagadek niczym z gry przygodowej. Z mini minusów - wymagany Internet (lub OGROMNA wiedza) oraz brak fabuły (poza wstępem).


Piotr

Liczba recenzji: 46

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

W porządku, bez rewelacji

Wbrew bardzo klimatycznemu początkowi, w tej książce nie ma fabuły, jest to po prostu zbiór zagadek. A szkoda, bo miejsca na stronach jest więcej niż dość, by poprowadzić ciekawą historię. Wielokrotnie kartkujemy niemal puste strony, ewentualnie z jakimiś rysunkami, które bardzo często w ogóle nie odnoszą się do samej zagadki, są tylko zdobieniami, podczas gdy czytelnik może mieć wrażenie, że są podpowiedzią. Same zagadki stoją na różnym poziomie. Niektóre są naprawdę świetne, a niektóre po prostu słabe. Niekiedy rozwiązanie zagadki polega w znacznej części na przepisaniu jakiejś frazy do Google i wyszukiwaniu informacji, aniżeli na logicznym myśleniu. Dostęp do internetu jest obowiązkowy. Wykonanie na bardzo dobrym poziomie.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie