Hawkeye kontra Deadpool

Lolli, Camagni
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Cukierek albo psikus! Halloween na Brooklynie może oznaczać tylko jedno - awantura czai się tuż za rogiem! Czyżby po nowojorskich ulicach przechadzali się złoczyńcy przebrani za śmiałków?Czarna Kotka zamierza wykraść tajne akta ujawniające tożsamość agentów SHIELD. Pomóc miał jej w tym młody haker Jeremy Ellsden, który w ostatniej chwili postanowił odwrócić się od swojej mocodawczyni.Halloweenowa atmosfera nie będzie jednak sprzyjała jego wiarygodności, a konsekwencje okażą się najgorsze z możliwych. Tak rozpoczyna się historia krótkiej współpracy Hawkeye’a z Deadpoolem. Czy to w ogóle możliwe? Czy Deadpool i Hawkeye zdążą odzyskać akta, zanim te wpadną w ręce Czarnej Kotki, czy raczej pozabijają się nawzajem?Album Hawkeye kontra Deadpool zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Hawkeye vs. Deadpool #0-4.Autorem scenariusza jest Gerry Duggan, a rysunki przygotowali Matteo Lolli i Jacopo Camagni.
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
120
Format:
170x260
Rodzaj oprawy:
miękka
3995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Cukierek albo psikus! Halloween na Brooklynie może oznaczać tylko jedno - awantura czai się tuż za rogiem! Czyżby po nowojorskich ulicach przechadzali się złoczyńcy przebrani za śmiałków?

Czarna Kotka zamierza wykraść tajne akta ujawniające tożsamość agentów SHIELD. Pomóc miał jej w tym młody haker Jeremy Ellsden, który w ostatniej chwili postanowił odwrócić się od swojej mocodawczyni.

Halloweenowa atmosfera nie będzie jednak sprzyjała jego wiarygodności, a konsekwencje okażą się najgorsze z możliwych.

Tak rozpoczyna się historia krótkiej współpracy Hawkeye’a z Deadpoolem. Czy to w ogóle możliwe? Czy Deadpool i Hawkeye zdążą odzyskać akta, zanim te wpadną w ręce Czarnej Kotki, czy raczej pozabijają się nawzajem?

Album Hawkeye kontra Deadpool zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Hawkeye vs. Deadpool #0-4.

Autorem scenariusza jest Gerry Duggan, a rysunki przygotowali Matteo Lolli i Jacopo Camagni.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w miękkiej oprawie, 120 stron

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie