Hawkeye - Tom 1 - Moje Życie To Walka

Fraction, Aja, Pulido
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie polskie
Premierowy tom głośnej, wielokrotnie nagradzanej (m.in. Nagrodą Eisnera czy Harveya) serii komiksowej, w której przyglądamy się codziennemu życiu najnormalniejszego z Avengers. Clint Barton, czyli tytułowy Hawkeye, nie ma żadnych supermocy - po prostu jest świetnym łucznikiem. Jak więc wygląda jego życie poza misjami supergrupy? Gdzie mieszka, z kim się przyjaźni, jak trenuje? Autorzy komiksu Hawkeye: Moje życie to walka to scenarzysta Matt Fraction (The Immortal Iron Fist, Uncanny X-Men) oraz rysownicy David Aja (Daredevil, The Immortal Iron Fist), Javier Pulido (The Incredible Hulk, The Amazing Spider-Man) i Alan Davis (ClanDestine, Excalibur). Album zawiera materiały z Hawkeye #1-5 oraz Young Avengers Presents #6.
Autor:
Matt Friction
Ilustracje:
David Aja, Javier Pulido
Wydawca:
Egmont
Format:
165x255
Rodzaj oprawy:
miękka
3995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Premierowy tom głośnej, wielokrotnie nagradzanej (m.in. Nagrodą Eisnera czy Harveya) serii komiksowej, w której przyglądamy się codziennemu życiu najnormalniejszego z Avengers.

Clint Barton, czyli tytułowy Hawkeye, nie ma żadnych supermocy - po prostu jest świetnym łucznikiem. Jak więc wygląda jego życie poza misjami supergrupy? Gdzie mieszka, z kim się przyjaźni, jak trenuje?

Autorzy komiksu Hawkeye: Moje życie to walka to scenarzysta Matt Fraction (The Immortal Iron Fist, Uncanny X-Men) oraz rysownicy David Aja (Daredevil, The Immortal Iron Fist), Javier Pulido (The Incredible Hulk, The Amazing Spider-Man) i Alan Davis (ClanDestine, Excalibur).

Album zawiera materiały z Hawkeye #1-5 oraz Young Avengers Presents #6.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • komiks w miękkiej oprawie (ze skrzydełkami), 132 strony
Waga (kg):
0.34


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie