Hellboy: Tom 4 - Lichwiarz - Trollowa wiedźma

Mignola, Corben, Dysart
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Mike Mignola jak zawsze w swojej twórczości chętnie sięga do baśni i legend. W opowieści Lichwiarz - w 2009 roku wyróżnionej Nagrodą Eisnera za najlepszą miniserię - po raz pierwszy odwołuje się do folkloru amerykańskiego. Hellboy odwiedza Appalachy - góry, które według podań służyły czarownicom za schronienie. Lichwiarz to mocna opowieść o pakcie z diabłem, a takie transakcje - jak wiadomo - nigdy nie kończą się dobrze. Z kolei Trollowa wiedźma to historia czerpiąca z folkloru skandynawskiego, pełnego chłodu i okrucieństwa. Opowiada o dwóch siostrach, które podejmują walkę z bandą trolli.
Autor:
Mike Mignola
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
152
Format:
170x260
Rodzaj oprawy:
twarda
99,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Mike Mignola jak zawsze w swojej twórczości chętnie sięga do baśni i legend. W opowieści Lichwiarz - w 2009 roku wyróżnionej Nagrodą Eisnera za najlepszą miniserię - po raz pierwszy odwołuje się do folkloru amerykańskiego.

Hellboy odwiedza Appalachy - góry, które według podań służyły czarownicom za schronienie. Lichwiarz to mocna opowieść o pakcie z diabłem, a takie transakcje - jak wiadomo - nigdy nie kończą się dobrze.

Z kolei Trollowa wiedźma to historia czerpiąca z folkloru skandynawskiego, pełnego chłodu i okrucieństwa. Opowiada o dwóch siostrach, które podejmują walkę z bandą trolli.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w twardej oprawie,
Waga:
700 g
Kod producenta:
SCKHELLBOYL04

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Hellboy: Tom 4 - Lichwiarz - Trollowa wiedźma

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie