Lucyfer - Tom 06 - Dworce Ciszy

Carey, Gross, Kelly, Ormston, Hahn
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie polskie
Jesteś królem knowań i manipulacji, mój Samaelu. Lecz i tego, podobnie jak wszystkiego innego, nauczyłeś się od Ojca.Diabeł zawsze potrafi znaleźć innym zajęcie zwłaszcza gdy czyjeś działanie ma służyć jego celom. Teraz gdy Lucyfer Gwiazda Zaranna ma na głowie własny świat, musi zajmować się wieloma sprawami naraz i powierzać część zadań osobom mniej cennym niż on sam.Znalazł sobie zatem statek i załogę, aby spłacić jeden z ostatnich długów w starym Stworzeniu uwolnić duszę półkrwi anioła, Elaine Belloc, torturowaną w niezbadanej krainie pomiędzy niebem i piekłem, zwanej Dworcami Ciszy.I gdy Naglfar statek zrobiony z paznokci nieboszczyków wraz z załogą przebija się w walce przez pogranicza wieczności, Lucyfer szykuje się, by w końcu otworzyć oczy swych anielskich braci i ukazać im myśli i plany ich Stwórcy.Bo Niosący Światło wie teraz, gdzie zebrały się myśli Boga.Lucyfer, zrodzony na kartach przełomowej serii komiksowej Neila Gaimana SANDMAN, kontynuuje swoje przygody w nominowanej do Nagrody Eisnera serii Mikea Careya.
Autor:
Mike Carey
Ilustracje:
Peter Gross, Ryan Kelly, Dean Ormston, David Hahn
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
144
Rodzaj oprawy:
miękka
4995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Jesteś królem knowań i manipulacji, mój Samaelu. Lecz i tego, podobnie jak wszystkiego innego, nauczyłeś się od Ojca.

Diabeł zawsze potrafi znaleźć innym zajęcie zwłaszcza gdy czyjeś działanie ma służyć jego celom. Teraz gdy Lucyfer Gwiazda Zaranna ma na głowie własny świat, musi zajmować się wieloma sprawami naraz i powierzać część zadań osobom mniej cennym niż on sam.

Znalazł sobie zatem statek i załogę, aby spłacić jeden z ostatnich długów w starym Stworzeniu uwolnić duszę półkrwi anioła, Elaine Belloc, torturowaną w niezbadanej krainie pomiędzy niebem i piekłem, zwanej Dworcami Ciszy.

I gdy Naglfar statek zrobiony z paznokci nieboszczyków wraz z załogą przebija się w walce przez pogranicza wieczności, Lucyfer szykuje się, by w końcu otworzyć oczy swych anielskich braci i ukazać im myśli i plany ich Stwórcy.

Bo Niosący Światło wie teraz, gdzie zebrały się myśli Boga.

Lucyfer, zrodzony na kartach przełomowej serii komiksowej Neila Gaimana SANDMAN, kontynuuje swoje przygody w nominowanej do Nagrody Eisnera serii Mikea Careya.Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie