Lucyfer - Tom 11 - Kompleta

Carey, Gross, Kelly, J Muth
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Ostatnia część fascynującej sagi o Lucyferze Gwieździe Zarannej, bohaterze zrodzonym na kartach Gaimanowskiej serii Sandman.Wojna w niebie dobiegła końca. Na równinie Armagedon zapadła cisza, a rzeki krwi, którymi spływała ta ziemia, już wyschły.W Stworzeniu Jahwe nastał nowy porządek. Dla niektórych oznacza to powrót do dawnych obowiązków, lecz Lucyferowi Gwieździe Zarannej zwiastuje wolność - ostateczną swobodę decydowania o własnym losie.Po zamknięciu kilku niedokończonych spraw w tym wszechświecie upadły anioł przed odejściem musi zrobić coś jeszcze - po raz ostatni rozmówić się z ojcem, by rozstrzygnęło się, czyja wola zwycięży.W ostatnim tomie Lucyfera Mike Carey opowiada w posłowiu o początkach swojej pracy i przygodach z wyjątkowym bohaterem.
Autor:
Mike Carey
Ilustracje:
Peter Gross, Ryan Kelly, Jon J Muth
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
216
Rodzaj oprawy:
miękka
79,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Ostatnia część fascynującej sagi o Lucyferze Gwieździe Zarannej, bohaterze zrodzonym na kartach Gaimanowskiej serii Sandman.

Wojna w niebie dobiegła końca. Na równinie Armagedon zapadła cisza, a rzeki krwi, którymi spływała ta ziemia, już wyschły.

W Stworzeniu Jahwe nastał nowy porządek. Dla niektórych oznacza to powrót do dawnych obowiązków, lecz Lucyferowi Gwieździe Zarannej zwiastuje wolność - ostateczną swobodę decydowania o własnym losie.

Po zamknięciu kilku niedokończonych spraw w tym wszechświecie upadły anioł przed odejściem musi zrobić coś jeszcze - po raz ostatni rozmówić się z ojcem, by rozstrzygnęło się, czyja wola zwycięży.

W ostatnim tomie Lucyfera Mike Carey opowiada w posłowiu o początkach swojej pracy i przygodach z wyjątkowym bohaterem.


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie