Lucyfer - Tom 11 - Kompleta

Carey, Gross, Kelly, J Muth
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie polskie
Ostatnia część fascynującej sagi o Lucyferze Gwieździe Zarannej, bohaterze zrodzonym na kartach Gaimanowskiej serii Sandman.Wojna w niebie dobiegła końca. Na równinie Armagedon zapadła cisza, a rzeki krwi, którymi spływała ta ziemia, już wyschły.W Stworzeniu Jahwe nastał nowy porządek. Dla niektórych oznacza to powrót do dawnych obowiązków, lecz Lucyferowi Gwieździe Zarannej zwiastuje wolność - ostateczną swobodę decydowania o własnym losie.Po zamknięciu kilku niedokończonych spraw w tym wszechświecie upadły anioł przed odejściem musi zrobić coś jeszcze - po raz ostatni rozmówić się z ojcem, by rozstrzygnęło się, czyja wola zwycięży.W ostatnim tomie Lucyfera Mike Carey opowiada w posłowiu o początkach swojej pracy i przygodach z wyjątkowym bohaterem.
Autor:
Mike Carey
Ilustracje:
Peter Gross, Ryan Kelly, Jon J Muth
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
216
Rodzaj oprawy:
miękka
7995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Ostatnia część fascynującej sagi o Lucyferze Gwieździe Zarannej, bohaterze zrodzonym na kartach Gaimanowskiej serii Sandman.

Wojna w niebie dobiegła końca. Na równinie Armagedon zapadła cisza, a rzeki krwi, którymi spływała ta ziemia, już wyschły.

W Stworzeniu Jahwe nastał nowy porządek. Dla niektórych oznacza to powrót do dawnych obowiązków, lecz Lucyferowi Gwieździe Zarannej zwiastuje wolność - ostateczną swobodę decydowania o własnym losie.

Po zamknięciu kilku niedokończonych spraw w tym wszechświecie upadły anioł przed odejściem musi zrobić coś jeszcze - po raz ostatni rozmówić się z ojcem, by rozstrzygnęło się, czyja wola zwycięży.

W ostatnim tomie Lucyfera Mike Carey opowiada w posłowiu o początkach swojej pracy i przygodach z wyjątkowym bohaterem.Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie