Myśląc nie zgłupiejesz. Problemy życia i śmierci dla 18-20 kyu

1 opinia
  • wydanie polskie
Seria książek Myśląc, nie zgłupiejesz ułatwi Ci opanowanie umiejętności logicznego myślenia za pomocą starożytnej gry planszowej go. Każda książka jest zaprojektowana z myślą o zawodnikach, których siła gry mieści się w przedziale zapisanym w tytule. W tej książce znajdziesz 180 problemów z poleceniami i rozwiązaniami. Przy rozwiązaniach niektórych problemów są też krótkie opisy. Wszystkie zadania, odpowiedzi i opisy znajdujące się w książce zostały wielokrotnie sprawdzone przez autora.
Autor:
Mateusz Surma
Wydawca:
polgote.com
Liczba stron:
186
Rodzaj oprawy:
miękka
25,50

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.



Opis

Seria książek Myśląc, nie zgłupiejesz ułatwi Ci opanowanie umiejętności logicznego myślenia za pomocą starożytnej gry planszowej go. Każda książka jest zaprojektowana z myślą o zawodnikach, których siła gry mieści się w przedziale zapisanym w tytule.

W tej książce znajdziesz 180 problemów z poleceniami i rozwiązaniami. Przy rozwiązaniach niektórych problemów są też krótkie opisy.

Wszystkie zadania, odpowiedzi i opisy znajdujące się w książce zostały wielokrotnie sprawdzone przez autora.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • książka w miękkiej oprawie, 186 stron
Waga:
400 g

Recenzje

3.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Myśląc nie zgłupiejesz. Problemy życia i śmierci dla 18-20 kyu



Wszystkie recenzje



Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie