Od amatora do zawodowca

"Od amatora do zawodowca" traktuje o podstawowych koncepcjach Go
15 opinii
  • wydanie polskie
Autor:  Kageyama Toshiro   Rodzaj:  ogólne   Poziom zaawansowania:  wszyscy   "Od amatora do zawodowca" traktuje o podstawowych koncepcjach Go, wyłożonych przystępnie i zajmująco. Jest jedną z najczęściej polecanych lektur i to bez względu na zaawansowanie czytelnika. Każdy z nas napotyka w swojej karierze gracza Go na chwile zwątpienia. W takich chwilach warto ją przeczytać, albo powrócić do niej. 
4500

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Autor:  Kageyama Toshiro  
Rodzaj:  ogólne  
Poziom zaawansowania:  wszyscy  
"Od amatora do zawodowca" traktuje o podstawowych koncepcjach Go, wyłożonych przystępnie i zajmująco. Jest jedną z najczęściej polecanych lektur i to bez względu na zaawansowanie czytelnika. Każdy z nas napotyka w swojej karierze gracza Go na chwile zwątpienia. W takich chwilach warto ją przeczytać, albo powrócić do niej. 

Podstawowe informacje

Waga:
300 g

Recenzje

4.53
na podstawie 15 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Od amatora do zawodowcaNajbardziej przydatne recenzje

Michał

Liczba recenzji: 29

Dobry, solidny produkt

Niewielka książka, którą bez problemu można zabrać w podróż, dla każdego, kto poznał zasady gry w Go, rozegrał kilkanaście partii i chce podciągnąć swoje umiejętności. Bardzo przyjemnie się czyta, autor dokładnie omawia podstawowe koncepcje Go, wzbogacając liczne przykłady anegdotami ze swojego życia.
Polecam jako drugi podręcznik np. po Kraszku.


Samburo

Liczba recenzji: 41

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Książkę kupiłem 5 lat temu i co jakiś czas do niej wracam i wynoszę coś co mi pomaga zrozumieć Go. Myślę, że jest to, jak na razie najciekawsza dostępna książka na polskim rynku poruszająca tak wiele zagadnień związanych z GO. Każdy kto jest choć minimalnym entuzjastą tej gry, powinien mieć tą książkę.


Karagot

Liczba recenzji: 50

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Jedna z najlepszych dostępnych książek o Go. Ciężko o taki drugi tytuł który w prosty i zrozumiały sposób pokazuje wiele dobrych zachowań niezbędnych podczas rozgrywki. Świetnie wyjaśnia podstawy odnośnie kształtów i wypatrywania okazji i kalkulacji sytuacji na planszy. Kageyama Toshiro wytłumaczył wiele rzeczy których musi się nauczyć nowicjusz jak i profesjonalista. Pozycja niezbędna dla każdego amatora.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie