Punisher MAX #2

Ennis, Braithwaite, Fernandez
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Komiks tylko dla dorosłych!Drugi, równie mroczny i brutalny tom kultowej opowieści o samotnym mścicielu z Nowego Jorku. Na zlecenie samego Nicka Fury’ego Punisher wyrusza na Syberię, gdzie przechowywany jest najbardziej śmiercionośny wirus na świecie. Samobójcza misja budzi ze snu demony zimnej wojny, a świat kolejny znajduje się na krawędzi katastrofy nuklearnej. Tymczasem do miasta powraca Nicky Cavella, który zrobi wszystko, by zjednoczyć mafię – i raz na zawsze rozprawić się z Punisherem.Za scenariusz tej historii odpowiada laureat Nagrody Eisnera, scenarzysta Garth Ennis (Kaznodzieja, Hellblazer, Hitman). Twórcami rysunków są Dougie Braithwaite (Incredible Hulk, Secret Invasion: Thor) oraz Leandro Fernández (Wolverine, Spider-Man: Splątana sieć, Deadpool: Wojna Wade’a Wilsona).Komiks zawiera materiały pierwotnie opublikowane w Punisher #13-24.
Autor:
Garth Ennis
Ilustracje:
Doug Braithwaite, Leandro Fernandez
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
288
Format:
170x260
Rodzaj oprawy:
twarda
8995
7695
-14%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Komiks tylko dla dorosłych!

Drugi, równie mroczny i brutalny tom kultowej opowieści o samotnym mścicielu z Nowego Jorku. Na zlecenie samego Nicka Fury’ego Punisher wyrusza na Syberię, gdzie przechowywany jest najbardziej śmiercionośny wirus na świecie. Samobójcza misja budzi ze snu demony zimnej wojny, a świat kolejny znajduje się na krawędzi katastrofy nuklearnej. Tymczasem do miasta powraca Nicky Cavella, który zrobi wszystko, by zjednoczyć mafię – i raz na zawsze rozprawić się z Punisherem.

Za scenariusz tej historii odpowiada laureat Nagrody Eisnera, scenarzysta Garth Ennis (Kaznodzieja, Hellblazer, Hitman). Twórcami rysunków są Dougie Braithwaite (Incredible Hulk, Secret Invasion: Thor) oraz Leandro Fernández (Wolverine, Spider-Man: Splątana sieć, Deadpool: Wojna Wade’a Wilsona).

Komiks zawiera materiały pierwotnie opublikowane w Punisher #13-24.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w twardej oprawie, 288 stron
Waga:
980 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Punisher MAX #2

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie