Rycerze: Dziennik bohatera

Komiks paragrafowy dla najmłodszych czytelników
14 opinii
  • wydanie polskie
Rycerze Jesteś jednym z trzech braci, którzy pragną porzucić życie na wsi i zostać rycerzami w służbie miłościwego króla Ludwipchełka. Jednak w średniowiecznej szkole rycerzy obowiązują surowe zasady: jeśli chcesz sięgnąć po zaszczyty i wieść życie pełne przygód, musisz najpierw przejść serię prób. Udasz się więc w niebezpieczną podróż, stawisz czoło podstępnym szubrawcom, mściwemu nędzarzowi czy nieprzejednanej Karince, dowódcy królewskiej straży. Jeśli wykażesz się odwagą, wytrwałością i cierpliwością, a także znajdziesz bransoletki męstwa, zostaniesz pasowany na rycerza. Pamiętaj, by używać i mięśni, i rozumu. Twoje przeznaczenie jest w Twoich rękach, więc nie pozwól, by skrócono cię o głowę! Teraz już na pewno wiesz, w którego bohatera komiksów paragrafowych chcesz się wcielić najpierw. Udanej zabawy! Gra paragrafowa i komiks w jednym! Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach. Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? To dlatego, że istnieje wiele sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem również wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy wyborów, jakich dokonuje gracz. To sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać wiele razy, z rosnącą ciekawością. Starannie przemyślana mechanika gry, świetna kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, wilkołaków i wampirów, londyńskich detektywów i nieustraszonej łowczyni nagród. Na stronie wydawnictwa FoxGames znajdziecie zapasową kartę bohatera w formacie pdf.
Autor:
Shuky
Ilustracje:
Waltch, Novy
Wydawca:
FoxGames
Liczba stron:
176
Format:
A5
Rodzaj oprawy:
twarda
39,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Rycerze

Jesteś jednym z trzech braci, którzy pragną porzucić życie na wsi i zostać rycerzami w służbie miłościwego króla Ludwipchełka. Jednak w średniowiecznej szkole rycerzy obowiązują surowe zasady: jeśli chcesz sięgnąć po zaszczyty i wieść życie pełne przygód, musisz najpierw przejść serię prób.

Udasz się więc w niebezpieczną podróż, stawisz czoło podstępnym szubrawcom, mściwemu nędzarzowi czy nieprzejednanej Karince, dowódcy królewskiej straży. Jeśli wykażesz się odwagą, wytrwałością i cierpliwością, a także znajdziesz bransoletki męstwa, zostaniesz pasowany na rycerza. Pamiętaj, by używać i mięśni, i rozumu. Twoje przeznaczenie jest w Twoich rękach, więc nie pozwól, by skrócono cię o głowę!

Teraz już na pewno wiesz, w którego bohatera komiksów paragrafowych chcesz się wcielić najpierw. Udanej zabawy!

Gra paragrafowa i komiks w jednym!

Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach.

Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? To dlatego, że istnieje wiele sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem również wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy wyborów, jakich dokonuje gracz. To sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać wiele razy, z rosnącą ciekawością. Starannie przemyślana mechanika gry, świetna kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, wilkołaków i wampirów, londyńskich detektywów i nieustraszonej łowczyni nagród.

Na stronie wydawnictwa FoxGames znajdziecie zapasową kartę bohatera w formacie pdf.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • gra paragrafowa w twardej oprawie, 176 stron
Waga:
390 g

Recenzje

4.50
na podstawie 14 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Rycerze: Dziennik bohateraNajbardziej przydatne recenzje

Ryudo

Liczba recenzji: 84

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Fajny pomysł z tą linią komiksów/gier. Świetnie nadaj się na prezent dla dzieci i można dobrać coś pod zainteresowania najmłodszych. Przetestowane na 7 latku, jego uśmiech mówi wszystko. Rebel jak zawsze na 6+ :)


Maciej

Liczba recenzji: 57

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Fajny omysł, bardzo dobre wydanie i całkiem fajna akcja. Polecam, zwłaszcza przy tej cenie!


Karol

Liczba recenzji: 6

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bawiliśmy się z dzieciakami świetnie! Oby więcej takich pozycji, czekamy na kontynuację!

Grałem z 4 i 5 latkiem. Gra się sprawdziła. Dzieciaki były zachwycone możliwością wyboru oraz "zabawą na spostrzegawczość" - należy szukać na planszach określonych elementów.

Zagadki są raczej dla starszych dzieci - wiek 7+.
To samo dotyczy elementów budowania bohatera i statystyk postaci. Też są raczej dla starszych graczy.

Nie mniej fabuła, rysunki i wydanie: rewelacja.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

co jest najfajniejsze w tym komiksie?

~ nie powiem 01.05.2021 13:13

Według recenzji klientów którzy kupili Rycerzy najfajniejsza jest przygoda na jaką zabiera nas komiks.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek_J 13.05.2021 11:02

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie