Sandman - Tom 06 - Refleksje i Przypowieści

Gaiman, Talbot, Woch, Russell, McManus, Watkiss, Thompson, Eagleson, Williams, Wolfe
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Drugie, luksusowe wydanie Refleksji i przypowieści, czyli 6. tomu wybitnej serii Sandman.Album zawiera kilka krótkich historii. Każda rozgrywa się w innym czasie i innej scenerii, ale łączy je postać Sandmana oraz fakt, że marzenia senne są wspólnym doświadczeniem wszystkich ludzi.Kto sięgnie po ten tom, odwiedzi starożytny Rzym, w którym cesarz August spędza jeden dzień na ulicach miasta przebrany za żebraka, i pozna losy Nortona I – pierwszego i jedynego cesarza Stanów Zjednoczonych.Sandman to obowiązkowa lektura dla miłośników ambitnego komiksu.
Autor:
Neil Gaiman
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
264
Format:
170x260
8995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Drugie, luksusowe wydanie Refleksji i przypowieści, czyli 6. tomu wybitnej serii Sandman.

Album zawiera kilka krótkich historii. Każda rozgrywa się w innym czasie i innej scenerii, ale łączy je postać Sandmana oraz fakt, że marzenia senne są wspólnym doświadczeniem wszystkich ludzi.

Kto sięgnie po ten tom, odwiedzi starożytny Rzym, w którym cesarz August spędza jeden dzień na ulicach miasta przebrany za żebraka, i pozna losy Nortona I – pierwszego i jedynego cesarza Stanów Zjednoczonych.

Sandman to obowiązkowa lektura dla miłośników ambitnego komiksu.

Podstawowe informacje

Waga:
900 g

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie