Śmierć (Neil Gaiman)

Gaiman, Bachalo, Buckingham, Dringenberg i in.
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Znana całemu pokoleniu czytelników postać Śmierci z Nieskończonych wyłoniła się z kart bestsellerowego komiksu Neila Gaimana Sandman i wkrótce stała się jedną z najbardziej lubianych bohaterek tego autora.W luksusowo wydanym tomie zebrano wszystkie historie Gaimana, w których w roli głównej występuje starsza siostra Snu.Śmierć zawiera miniserie:Śmierć: wysoka cena życia,Śmierć: pełnia życia,a także zeszyty Sandmana: Odgłos jej skrzydeł i Fasada,rozdział Śmierć i Wenecja pochodzący z tomu Sandman: Noce Nieskończone,a także Zimową Opowieść, Koło i Śmierć Mówi o Życiu.W zbiorze zamieszczono również bardzo osobisty wstęp piosenkarki Tori Amos oraz bogatą galerię portretów Śmierci autorstwa najwybitniejszych artystów komiksowych. W postaci samej Śmierci nie ma niczego ponurego i – jak to często bywa u Gaimana –- autor, opowiadając o niej, przewrotnie snuje niekończącą się opowieść… o życiu.
Autor:
Neil Gaiman
Ilustracje:
Chris Bachalo, Mark Buckingham, Mike Dringenberg i in.
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
320
Format:
170x260
Rodzaj oprawy:
twarda
9995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Znana całemu pokoleniu czytelników postać Śmierci z Nieskończonych wyłoniła się z kart bestsellerowego komiksu Neila Gaimana Sandman i wkrótce stała się jedną z najbardziej lubianych bohaterek tego autora.

W luksusowo wydanym tomie zebrano wszystkie historie Gaimana, w których w roli głównej występuje starsza siostra Snu.

Śmierć zawiera miniserie:

  • Śmierć: wysoka cena życia,
  • Śmierć: pełnia życia,
  • a także zeszyty Sandmana: Odgłos jej skrzydeł i Fasada,
  • rozdział Śmierć i Wenecja pochodzący z tomu Sandman: Noce Nieskończone,
  • a także Zimową Opowieść, Koło i Śmierć Mówi o Życiu.

W zbiorze zamieszczono również bardzo osobisty wstęp piosenkarki Tori Amos oraz bogatą galerię portretów Śmierci autorstwa najwybitniejszych artystów komiksowych. W postaci samej Śmierci nie ma niczego ponurego i – jak to często bywa u Gaimana –- autor, opowiadając o niej, przewrotnie snuje niekończącą się opowieść… o życiu.

Podstawowe informacje

Waga:
1,05 kg

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Śmierć (Neil Gaiman)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie