Star Wars: Darth Vader - Prosto w ogień - Tom 2

Ienco
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Nowy cykl ze świata Gwiezdnych Wojen i zupełnie nowy rozdział sagi o Mrocznym Lordzie Sithów oryginalnie wydawany przez Marvela od 2020 roku.  Vader szukał zemsty na tych, którzy przez tyle lat ukrywali przed nim Luke’a, i niemal zdradził przy tym swojego mistrza. Nie umknęło to uwadze Palpatine’a i teraz pora na kolejną lekcję dla Vadera. Ukarany i pokiereszowany Mroczny Lord Sithów wlecze się przez wypaloną powierzchnię Mustafara i ma w głowie tylko odwet! Ale gdy zbliża się do klucza do największego sekretu Palpatine’a, na drodze staje mu groźny zabójca, Ochi z Bestoona. Vader i Ochi stają do walki na śmierć i życie... ale w jakim stopniu ten obrót wydarzeń stanowi element wielkiego planu Palpatine’a?  Autorami serii są amerykański scenarzysta Greg Pak ("Incredible Hulk", "Totally Awesome Hulk, X-Men: Magneto Testament", "X-Men: Phoenix - Warsong") oraz włoski rysownik Raffaele Ienco ("Batman: Sins of the Father", "Mechanism, Postal: Deliverance", "Symmetry").  Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach: Star Wars: Darth Vader (2020) #6–11.
Autor:
Greg Pak
Ilustracje:
Raffaele Ienco
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
136
Rodzaj oprawy:
miękka
39,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Nowy cykl ze świata Gwiezdnych Wojen i zupełnie nowy rozdział sagi o Mrocznym Lordzie Sithów oryginalnie wydawany przez Marvela od 2020 roku. 

Vader szukał zemsty na tych, którzy przez tyle lat ukrywali przed nim Luke’a, i niemal zdradził przy tym swojego mistrza. Nie umknęło to uwadze Palpatine’a i teraz pora na kolejną lekcję dla Vadera. Ukarany i pokiereszowany Mroczny Lord Sithów wlecze się przez wypaloną powierzchnię Mustafara i ma w głowie tylko odwet! Ale gdy zbliża się do klucza do największego sekretu Palpatine’a, na drodze staje mu groźny zabójca, Ochi z Bestoona. Vader i Ochi stają do walki na śmierć i życie... ale w jakim stopniu ten obrót wydarzeń stanowi element wielkiego planu Palpatine’a? 

Autorami serii są amerykański scenarzysta Greg Pak ("Incredible Hulk", "Totally Awesome Hulk, X-Men: Magneto Testament", "X-Men: Phoenix - Warsong") oraz włoski rysownik Raffaele Ienco ("Batman: Sins of the Father", "Mechanism, Postal: Deliverance", "Symmetry"). 

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach: Star Wars: Darth Vader (2020) #6–11.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w miękkiej oprawie, 136 stron
Waga:
400 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Darth Vader - Prosto w ogień - Tom 2

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie