Star Wars: Doktor Aphra - Szkarłatne rządy - Tom 4

Czy mogą sobie zaufać?
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Star Wars: Doktor Aphra - Szkarłatne rządy to tom czwarty z cyklu Doktor Aphra, wydawanego przez Marvel Comics od 2020 roku, opowiadający o losach awanturniczej archeolożki, która zadarła z samym Darthem Vaderem. Doktor Aphra i Sana Starros uciekły z Vermilliona, ale nie sposób umknąć przed Szkarłatnym Świtem, który ma szpiegów wszędzie! Podczas gdy Domina Tagge zmaga się z kretami w obrębie swojej korporacji, a Aphra - z obrażeniami, które zadał jej potężny artefakt, obie zawierają ostatni układ... Ale komu Aphra może w pełni zaufać? Później nasz śmiały duet natrafia na dziwny rytuał... i jeszcze dziwniejszego wroga! Życie bohaterek z pewnością nie może się tak skończyć - z ręki kogoś, kto naśladuje pradawną sektę - prawda? Poszukiwanie Wiecznej Iskry prowadzi w niespodziewane miejsce - tam, gdzie dla doktor Aphry wszystko się zaczęło.
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
120
Rodzaj oprawy:
miękka
49,95

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Star Wars: Doktor Aphra - Szkarłatne rządy to tom czwarty z cyklu Doktor Aphra, wydawanego przez Marvel Comics od 2020 roku, opowiadający o losach awanturniczej archeolożki, która zadarła z samym Darthem Vaderem.

Doktor Aphra i Sana Starros uciekły z Vermilliona, ale nie sposób umknąć przed Szkarłatnym Świtem, który ma szpiegów wszędzie! Podczas gdy Domina Tagge zmaga się z kretami w obrębie swojej korporacji, a Aphra - z obrażeniami, które zadał jej potężny artefakt, obie zawierają ostatni układ... Ale komu Aphra może w pełni zaufać? Później nasz śmiały duet natrafia na dziwny rytuał... i jeszcze dziwniejszego wroga! Życie bohaterek z pewnością nie może się tak skończyć - z ręki kogoś, kto naśladuje pradawną sektę - prawda?

Poszukiwanie Wiecznej Iskry prowadzi w niespodziewane miejsce - tam, gdzie dla doktor Aphry wszystko się zaczęło.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w miękkiej oprawie, 120 stron
Waga:
400 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Doktor Aphra - Szkarłatne rządy - Tom 4

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie