Straszni

Gail Z. Martin / Polegli Królowie Tom 2
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
W Zimowych Królestwach trwa wojna. Straszni powstaną. Królowie upadną. Król przywoływacz Tris Drayke zbiera to, co zostało z jego armii, i wyrusza na północ, aby stoczyć wojnę, do której jest źle przygotowany. Raporty szpiegów potwierdzają najgorsze obawy Trisa. Za morzem rodzi się nowe zagrożenie – mroczny przywoływacz, który zamierza wykorzystać osłabienie Zimowych Królestw. W Isencrofcie zostaje zamordowany ojciec Kiary, co nie pozostawia jej innego wyboru, jak tylko powrócić do ojczyzny i objąć tron. Będzie musiała opuścić męża i kilkumiesięcznego syna, żeby zmierzyć się z mroczną mocą, która zagraża jej panowaniu. Straszni są epickim zakończeniem cyklu Polegli Królowie.
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
608
Rodzaj oprawy:
miękka
3995
1495
-63%

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w środę


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


W Zimowych Królestwach trwa wojna.

Straszni powstaną. Królowie upadną.

Król przywoływacz Tris Drayke zbiera to, co zostało z jego armii, i wyrusza na północ, aby stoczyć wojnę, do której jest źle przygotowany. Raporty szpiegów potwierdzają najgorsze obawy Trisa. Za morzem rodzi się nowe zagrożenie – mroczny przywoływacz, który zamierza wykorzystać osłabienie Zimowych Królestw.

W Isencrofcie zostaje zamordowany ojciec Kiary, co nie pozostawia jej innego wyboru, jak tylko powrócić do ojczyzny i objąć tron. Będzie musiała opuścić męża i kilkumiesięcznego syna, żeby zmierzyć się z mroczną mocą, która zagraża jej panowaniu.

Straszni są epickim zakończeniem cyklu Polegli Królowie.

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.6

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Straszni

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie