Thorgal: Louve Tom 1 - Raissa

Yann, Surżenko
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Nowa seria, której główną bohaterką jest Louve, córka Thorgala i Aaricii.   Dziewczynka, która potrafi porozumiewać się ze zwierzętami, nie jest tolerowana przez rówieśników z wioski wikingów Północy. Woli samotnie ćwiczyć strzelanie z łuku i włóczyć się po lesie.   Pewnego razu trafia do stada krwiożerczych wilków, ale może uda się jej ocalić życie, wszak jej imię znaczy właśnie Wilczyca.   To dopiero początek jej niezwykłych przygód w baśniowej krainie młodości, do której przejście znajduje się obok kryjówki wilczej hordy.
Autor:
Yann
Ilustracje:
Roman Surżenko
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
48
Rodzaj oprawy:
twarda
29,99

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Nowa seria, której główną bohaterką jest Louve, córka Thorgala i Aaricii.
 
Dziewczynka, która potrafi porozumiewać się ze zwierzętami, nie jest tolerowana przez rówieśników z wioski wikingów Północy. Woli samotnie ćwiczyć strzelanie z łuku i włóczyć się po lesie.
 
Pewnego razu trafia do stada krwiożerczych wilków, ale może uda się jej ocalić życie, wszak jej imię znaczy właśnie Wilczyca.
 
To dopiero początek jej niezwykłych przygód w baśniowej krainie młodości, do której przejście znajduje się obok kryjówki wilczej hordy.

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie