Uncanny X-Men - Tom 1 - Rewolucja

Bendis, Bachalo, Irving
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
X-Men -– mutanci, każdy z inną supermocą, każdy z innym charakterem, każdy z inną biografią. Czy są przyszłością ludzkości? Czy ludzkość zgodzi się na taką przyszłość?Grupa mutantów pod wodzą Cyclopsa nie ma zamiaru pytać o zgodę. Oni zbierają młodych mutantów, którzy pojawiają się ostatnio na całym świecie, a chcą szybko i bezwzględnie doprowadzić do rewolucji. Wbrew innym mutantom, wbrew innym superbohaterom, wbrew całemu światu. Ale może ich działania mają sens. Może to oni mają rację. Oto ich przygody. Wielokrotnie nagradzany scenarzysta Brian Michael Bendis (Strażnicy Galaktyki, Era Ultrona, All-New X-Men) zaprasza na zupełnie inną opowieść o X-Men. Pierwszy tom ilustrują Chris Bachalo (Uncanny X-Men, Wolverine i X-Men) i Frazier Irving (Iron Man: The Inevitable).Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w Uncanny X-Men #1-5, przetłumaczone przez Kamila Śmiałkowskiego.
Autor:
Brian Michael Bendis
Ilustracje:
Chris Bachalo, Frazier Irving
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
120
Format:
167x255
Rodzaj oprawy:
miękka
3995
3395
-15%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Dostawa 0 zł (trwa PYL).


Opis

X-Men -– mutanci, każdy z inną supermocą, każdy z innym charakterem, każdy z inną biografią. Czy są przyszłością ludzkości? Czy ludzkość zgodzi się na taką przyszłość?

Grupa mutantów pod wodzą Cyclopsa nie ma zamiaru pytać o zgodę. Oni zbierają młodych mutantów, którzy pojawiają się ostatnio na całym świecie, a chcą szybko i bezwzględnie doprowadzić do rewolucji.

Wbrew innym mutantom, wbrew innym superbohaterom, wbrew całemu światu. Ale może ich działania mają sens. Może to oni mają rację.

Oto ich przygody.

Wielokrotnie nagradzany scenarzysta Brian Michael Bendis (Strażnicy Galaktyki, Era Ultrona, All-New X-Men) zaprasza na zupełnie inną opowieść o X-Men. Pierwszy tom ilustrują Chris Bachalo (Uncanny X-Men, Wolverine i X-Men) i Frazier Irving (Iron Man: The Inevitable).

Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w Uncanny X-Men #1-5, przetłumaczone przez Kamila Śmiałkowskiego.

Podstawowe informacje

Waga:
400 g

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie