W Poszukiwaniu Ptaka Czasu: Cykl 2 - Tom 1 - Muszla Ramora

Le Tendre, Loisel
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Czarodziejka Mara powierza rycerzowi Bragonowi -– adoratorowi z lat młodzieńczych – - niebezpieczne zadanie odnalezienia Ptaka Czasu. Tylko jeśli Bragon go odszuka, będzie można zatrzymać upływ czasu i nie dopuścić do zagłady świata Akbaru. Rycerzowi towarzyszy Pelissa, młodziutka córka Mary. Historia ich pełnej przygód wyprawy jest pełna zwrotów akcji, a została opowiedziana z humorem.Muszla Ramora rozpoczyna klasyczny już dziś czteroczęściowy cykl fantasy, stworzony w latach 80. XX wieku przez znakomitych francuskich autorów –- rysownika Régisa Loisela i scenarzystę Serge’a Le Tendre’a. Opowieść o wyprawie Bragona stała się prawdziwym przebojem rynku komiksowego i do dziś święci triumfy.Po wielu latach powstał – dotychczas czterotomowy – prequel ukazujący lata młodości Bragona i Mary (Przyjaciel Javin, Księga Bogów, Droga Łowcy, Rycerz Bragon). W 2014 roku cykl został wydany w Polsce w ramach Klubu Świata Komiksu.
Autor:
Serge Le Tendre
Ilustracje:
Régis Loisel
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
48
Rodzaj oprawy:
miękka
3495

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Czarodziejka Mara powierza rycerzowi Bragonowi -– adoratorowi z lat młodzieńczych – - niebezpieczne zadanie odnalezienia Ptaka Czasu. Tylko jeśli Bragon go odszuka, będzie można zatrzymać upływ czasu i nie dopuścić do zagłady świata Akbaru. Rycerzowi towarzyszy Pelissa, młodziutka córka Mary. Historia ich pełnej przygód wyprawy jest pełna zwrotów akcji, a została opowiedziana z humorem.

Muszla Ramora rozpoczyna klasyczny już dziś czteroczęściowy cykl fantasy, stworzony w latach 80. XX wieku przez znakomitych francuskich autorów –- rysownika Régisa Loisela i scenarzystę Serge’a Le Tendre’a. Opowieść o wyprawie Bragona stała się prawdziwym przebojem rynku komiksowego i do dziś święci triumfy.

Po wielu latach powstał – dotychczas czterotomowy – prequel ukazujący lata młodości Bragona i Mary (Przyjaciel Javin, Księga Bogów, Droga Łowcy, Rycerz Bragon). W 2014 roku cykl został wydany w Polsce w ramach Klubu Świata Komiksu.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w miękkiej oprawie
Waga:
300 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń W Poszukiwaniu Ptaka Czasu: Cykl 2 - Tom 1 - Muszla Ramora

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie