Yans - Tom 2

Wydanie zbiorcze
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Drugi tom wydania zbiorczego przygód agenta kosmicznego Yansa.Seria zapoczątkowana w 1983 roku przez scenarzystę André-Paula Duchâteau i rysownika Grzegorza Rosińskiego ukazywała się w Europie przez kilkanaście lat, przynosząc autorom uznanie i popularność.Album zawiera cztery epizody: Prawo Ardelii, Planeta Czarów, Dzieci Nieskończoności, Oblicze Potwora.Nie zabrakło w nim również interesujących materiałów dodatkowych.Niezwykle bogaty w treści artykuł Paula Gaumera przybliża historię literatury science fiction i związanej z nią prasy w krajach frankofońskich, opowiada o twórczości i aktywności wydawniczej André-Paula Duchâteau oraz o okolicznościach przekazania przez Grzegorza Rosińskiego pracy nad Yansem Zbigniewowi Kasprzakowi.
Autor:
André-Paul Duchateau
Ilustracje:
Zbigniew Kasprzak
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
216
Rodzaj oprawy:
twarda
9995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Drugi tom wydania zbiorczego przygód agenta kosmicznego Yansa.

Seria zapoczątkowana w 1983 roku przez scenarzystę André-Paula Duchâteau i rysownika Grzegorza Rosińskiego ukazywała się w Europie przez kilkanaście lat, przynosząc autorom uznanie i popularność.

Album zawiera cztery epizody: Prawo ArdeliiPlaneta CzarówDzieci NieskończonościOblicze Potwora.

Nie zabrakło w nim również interesujących materiałów dodatkowych.

Niezwykle bogaty w treści artykuł Paula Gaumera przybliża historię literatury science fiction i związanej z nią prasy w krajach frankofońskich, opowiada o twórczości i aktywności wydawniczej André-Paula Duchâteau oraz o okolicznościach przekazania przez Grzegorza Rosińskiego pracy nad Yansem Zbigniewowi Kasprzakowi.

Podstawowe informacje

Waga (kg):
1

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Yans - Tom 2
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie