Brainstring Advanced

Łamigłówka Recent Toys dla fanów splątanych kabli od słuchawek - poziom 3,5/5
8 opinii
 • 1 osoba
 • wydanie polskie
W 1992 r. wynalazca Guido Lap wpadł na pomysł przeplatających się żyłek. Dziesięć lat później wprowadzono Brainstring Original, który niemal natychmiast stał się światowym bestsellerem. Od tego czasu Brainstring Original zapewnia rozrywkę ludziom z ponad 40 krajów, zaś użytkowników niezmiennie zdumiewa pozorna prostota oraz zaskakuje nieskończona ilość możliwości. Niedawno, po kilku latach udoskonaleń, zaprezentowano nową, jeszcze bardziej intrygującą łamigłówkę: Brainstring Advanced.Co jest nowego w Brainstring Advanced?Poziom rozgrywki zaawansowanej;Elastyczne żyłki w jaskrawych kolorach;W 100% symetryczny projekt;Łamigłówka stanowi większe wyzwanie;Pokrywy przycisków są dopasowane kolorystycznie do żyłek;Nowe, poprawione opakowanie wysokiej jakości.Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.”Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad.Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły.Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.
Wydawca:
Recent Toys
5795
5395
-7%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

W 1992 r. wynalazca Guido Lap wpadł na pomysł przeplatających się żyłek. Dziesięć lat później wprowadzono Brainstring Original, który niemal natychmiast stał się światowym bestsellerem. Od tego czasu Brainstring Original zapewnia rozrywkę ludziom z ponad 40 krajów, zaś użytkowników niezmiennie zdumiewa pozorna prostota oraz zaskakuje nieskończona ilość możliwości. Niedawno, po kilku latach udoskonaleń, zaprezentowano nową, jeszcze bardziej intrygującą łamigłówkę: Brainstring Advanced.

Co jest nowego w Brainstring Advanced?

 • Poziom rozgrywki zaawansowanej;
 • Elastyczne żyłki w jaskrawych kolorach;
 • W 100% symetryczny projekt;
 • Łamigłówka stanowi większe wyzwanie;
 • Pokrywy przycisków są dopasowane kolorystycznie do żyłek;
 • Nowe, poprawione opakowanie wysokiej jakości.

Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.

Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:

 1. Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad.
 2. Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły.
 3. Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
200 g

Recenzje

5.00
na podstawie 8 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Brainstring AdvancedNajbardziej przydatne recenzje

Anna

Liczba recenzji: 5

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo miła odmiana po grach logicznych, w które dotąd grałam - rozplątywanie gmatwaniny sznurków może mieć swój urok. Najpierw warto zacząć od trzech układów opisanych na opakowaniu - zestawy 3 takie same kolory na jednej ściance, 2+1 lub każdy inny - to pomaga opanować zasady całej zabawy. A póżniej starczy dać jakiejś sympatycznej osóbce, żeby trochę pogwatwała w kosteczce... i gwarantowane zajęcie ;p samemu sobie to znając późniejszy nakład pracy przy rozsupływaniu ... hmmm... trochę nie ma się serca dużo plątać... ;p więc przydatny jest ten "plączący" czynnik zewnętrzny ;) szkoda tylko, że z uwagi na dość duże rozmiary nie za bardzo daje się zabrać do bagażu w podróż, bo łamigłówka byłaby świetnym rozwiązaniem na długą trasę np.w pociągu :) mimo to świetna łamigłówka polecam :)


Sandra

Liczba recenzji: 6

Jak dla mnie ideał :)

Extra urzadzenie:)


Daria

Liczba recenzji: 7

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Wygląda świetnie i robi wrażenie:) Świetna zabawa dla dorosłych gdy dzieci śpią:P Gorąco polecam produkt:)

Przesyłka expresowa:)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie