Crossteaser

Łamigłówka Recent Toys - poziom 4/5
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (7)
 • 1 osoba
 • od 5 lat
 • wydanie angielskie
 • instrukcja polska
Przetaczaj różnokolorowe krzyżyki w puste miejsca. Każdy z nich ma sześć stron w sześciu kolorach. Z każdym obrotem krzyżyka wyskakuje nowy kolor, a Ty się przybliżasz lub oddalasz od osiągnięcia celu gry - stawienia wszystkich ośmiu kolorów na brzegach. Nie zapomnij grać po obydwu stronach łamigłówki!Jak grać:Mając na uwadze obie strony łamigłówki, zacznij przesuwać krzyżyki.Przy każdym ruchu, zmienia się kolor.Uzyskaj jednolity wzór na wszystkich brzegach łamigłówki. Przestrzeń w środku, musi pozostać otwarta. Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.”Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad.Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły.Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.
Wydawca:
Recent Toys
4495

store

Dostępnych 8 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Przetaczaj różnokolorowe krzyżyki w puste miejsca. Każdy z nich ma sześć stron w sześciu kolorach. Z każdym obrotem krzyżyka wyskakuje nowy kolor, a Ty się przybliżasz lub oddalasz od osiągnięcia celu gry - stawienia wszystkich ośmiu kolorów na brzegach. Nie zapomnij grać po obydwu stronach łamigłówki!

Jak grać:

 1. Mając na uwadze obie strony łamigłówki, zacznij przesuwać krzyżyki.
 2. Przy każdym ruchu, zmienia się kolor.
 3. Uzyskaj jednolity wzór na wszystkich brzegach łamigłówki. Przestrzeń w środku, musi pozostać otwarta. 

Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.

Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:

 1. Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad.
 2. Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły.
 3. Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

4.29
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Crossteaser
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie