Ghostcube

łamigłówka Recent Toys - poziom 4,5/5
1 opinia
  • wydanie angielskie
Jedna z najlepiej sprzedających się łamigłówek w 2016 roku, w Europie. Prawdziwy bestseller! Na pierwszy rzut oka, jest to zwykła kostka/sześcian. Jednak wystarczy kilka obrotów, aby pojawiło się więcej kątów oraz powstały dziwne figury geometryczne. Naprawdę "upiorna" zagadka!Jak grać:Przekręć łamigłówkę w dowolnym kierunku.Jak łatwo przewidzieć, kostka szybko straci swój pierwotny kształt.Rozwiąż układankę, przywracając jej oryginalny kształt.Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.” Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:Prostota - zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad. Mądrość - łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły. Wytrzymałość - łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.
Wydawca:
Recent Toys
8995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Jedna z najlepiej sprzedających się łamigłówek w 2016 roku, w Europie. Prawdziwy bestseller! Na pierwszy rzut oka, jest to zwykła kostka/sześcian. Jednak wystarczy kilka obrotów, aby pojawiło się więcej kątów oraz powstały dziwne figury geometryczne. Naprawdę "upiorna" zagadka!

Jak grać:

  1. Przekręć łamigłówkę w dowolnym kierunku.
  2. Jak łatwo przewidzieć, kostka szybko straci swój pierwotny kształt.
  3. Rozwiąż układankę, przywracając jej oryginalny kształt.


Recent Toys 
to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.”

Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:

  1. Prostota - zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad. 
  2. Mądrość - łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły. 
  3. Wytrzymałość - łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.

Podstawowe informacje

Waga:
500 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ghostcube

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie