Ghostcube

łamigłówka Recent Toys - poziom 4,5/5
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie angielskie
Jedna z najlepiej sprzedających się łamigłówek w 2016 roku, w Europie. Prawdziwy bestseller! Na pierwszy rzut oka, jest to zwykła kostka/sześcian. Jednak wystarczy kilka obrotów, aby pojawiło się więcej kątów oraz powstały dziwne figury geometryczne. Naprawdę "upiorna" zagadka! Jak grać: Przekręć łamigłówkę w dowolnym kierunku. Jak łatwo przewidzieć, kostka szybko straci swój pierwotny kształt. Rozwiąż układankę, przywracając jej oryginalny kształt. Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.” Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne: Prostota - zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad.  Mądrość - łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły.  Wytrzymałość - łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.
Wydawca:
Recent Toys
8995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Jedna z najlepiej sprzedających się łamigłówek w 2016 roku, w Europie. Prawdziwy bestseller! Na pierwszy rzut oka, jest to zwykła kostka/sześcian. Jednak wystarczy kilka obrotów, aby pojawiło się więcej kątów oraz powstały dziwne figury geometryczne. Naprawdę "upiorna" zagadka!

Jak grać:

 1. Przekręć łamigłówkę w dowolnym kierunku.
 2. Jak łatwo przewidzieć, kostka szybko straci swój pierwotny kształt.
 3. Rozwiąż układankę, przywracając jej oryginalny kształt.


Recent Toys 
to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.”

Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:

 1. Prostota - zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad. 
 2. Mądrość - łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły. 
 3. Wytrzymałość - łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.5

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń GhostcubePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie