INSIDE 3 NOVICE: Mean

Pokonaj trójwymiarowy labirynt!
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (1)
INSIDE 3 to oryginalna łamigłówka, w której musimy pokonać przygotowany w kostce labirynt. Gdzie jest haczyk? W momencie wpuszczenia kuleczki do środka kostki, nie będziemy jej widzieć! Na szczęście dla ułatwienia wygrawerowano mapki każdego z poziomów kostki, a jeśli kompletnie się pogubicie i będziecie chcieli zacząć od nowa to w prosty sposób można kostkę rozłożyć, wyjąć kuleczkę i po ponownym złożeniu umieścić kulkę w miejscu startowym. Seria INSIDE 3 składa się z kilku poziomów trudności, stając się prawdziwym wyzwaniem nawet dla najbardziej wytrwałych graczy. Pojawiają się pułapki, na poszczególne poziomy czasami trzeba będzie wejść kilka razy, a na najwyższych poziomach zabraknie możliwości rozłożenia kostki...i brak wskazówek w postaci wygrawerowanych map! Dla intelektualnych masochistów przygotowano serię Phantom, gdzie zamknięto wewnątrz drugą kulkę by zmylić wasze zmysły w śledzeniu tej właściwej. INSIDE 3 NOVICE: Mean jest trzecim poziomem trudności, będziecie mieli przedsmak tego co czeka was dalej...
4495

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.INSIDE 3 to oryginalna łamigłówka, w której musimy pokonać przygotowany w kostce labirynt.

Gdzie jest haczyk?

W momencie wpuszczenia kuleczki do środka kostki, nie będziemy jej widzieć! Na szczęście dla ułatwienia wygrawerowano mapki każdego z poziomów kostki, a jeśli kompletnie się pogubicie i będziecie chcieli zacząć od nowa to w prosty sposób można kostkę rozłożyć, wyjąć kuleczkę i po ponownym złożeniu umieścić kulkę w miejscu startowym.

Seria INSIDE 3 składa się z kilku poziomów trudności, stając się prawdziwym wyzwaniem nawet dla najbardziej wytrwałych graczy. Pojawiają się pułapki, na poszczególne poziomy czasami trzeba będzie wejść kilka razy, a na najwyższych poziomach zabraknie możliwości rozłożenia kostki...i brak wskazówek w postaci wygrawerowanych map!

Dla intelektualnych masochistów przygotowano serię Phantom, gdzie zamknięto wewnątrz drugą kulkę by zmylić wasze zmysły w śledzeniu tej właściwej.

INSIDE 3 NOVICE: Mean jest trzecim poziomem trudności, będziecie mieli przedsmak tego co czeka was dalej...


5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń INSIDE 3 NOVICE: Mean


Najbardziej przydatne recenzje

Dawid

Liczba recenzji: 1

Jak dla mnie ideał :)

Na tę zabawkę trafiłem przez przypadek. Zaintrygowała mnie.
Nie jest to gra.
To bardziej wyzwanie solo.
Wydaje się łatwe ale potrafi trochę napsuć nerwów.

Jest genialna w swojej prostocie. Wiem, że na jednej kostce się nie skończy.
Dodatkowym bonusem o którym się nie myśli jest droga powrotna. Czyli na przeciwnej ściance jest druga mapka, żeby można wrócić na początek.
Minusem jest to, że jak już się przejdzie w jedną i drugą stronę to czar pryska. Można powiedzieć, że jednorazówka ale robi furorę wśród znajomych. Mimo to dla mnie idealna zabawka. Myślę, że świetna na prezent.

O cenach dyskutować można zawsze. Najlepiej jakby wszystko za darmo było. Drogo nie drogo za kostkę z plastiku. Drogo ale ja nie żałuję ani złotówki.
Już zacieram ręce na kostki wyższego poziomu.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie