Kieszonkowiec logiczny IQ

Wyjątkowa propozycja dla pasjonatów zabaw logicznych i miłośników główkowania
Podziel się swoją opinią
  • od 12 lat
  • wydanie polskie
Poznaj możliwości swojego mózgu! Rozwiąż zagadki i sprawdź, czy jesteś drugim Einsteinem! Kieszonkowiec logiczny IQ to idealna propozycja dla miłośników główkowania! W jednej talii kart mieści aż 109 podchwytliwych zagadek logicznych o różnym stopniu trudności. Wciągające łamigłówki i zagadki dedykowane dla młodzieży i dorosłych, uczą myślenia logicznego oraz wyciągania wniosków, a przede wszystkim stanowią świetną zabawę. Kieszonkowiec logiczny IQ to: idealne urozmaicenie każdej towarzyskiej imprezy ponad 109 intrygujących zagadek i łamigłówek z odpowiedziami wygodny format - karty zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach - w domu, w podróży, na imprezie czy szkole ciekawe ilustracje, które rozbudzają wyobraźnie, bawią i kształtują wrażliwość artystyczną Do współpracy przy Kieszonkowej serii zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy - IQ opracował Albert Owsianka.
Wydawca:
Edgard
19,95

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Poznaj możliwości swojego mózgu! Rozwiąż zagadki i sprawdź, czy jesteś drugim Einsteinem!

Kieszonkowiec logiczny IQ to idealna propozycja dla miłośników główkowania! W jednej talii kart mieści aż 109 podchwytliwych zagadek logicznych o różnym stopniu trudności. Wciągające łamigłówki i zagadki dedykowane dla młodzieży i dorosłych, uczą myślenia logicznego oraz wyciągania wniosków, a przede wszystkim stanowią świetną zabawę.

Kieszonkowiec logiczny IQ to:

  • idealne urozmaicenie każdej towarzyskiej imprezy
  • ponad 109 intrygujących zagadek i łamigłówek z odpowiedziami
  • wygodny format - karty zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach - w domu, w podróży, na imprezie czy szkole
  • ciekawe ilustracje, które rozbudzają wyobraźnie, bawią i kształtują wrażliwość artystyczną

Do współpracy przy Kieszonkowej serii zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy - IQ opracował Albert Owsianka.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • karty z łamigłówkami i zagadkami
Waga:
113 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kieszonkowiec logiczny IQ

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie