Łamigłówka Cast Reef - poziom 3/6

Stopień trudności: 3
Podziel się swoją opinią
  Mąż i żona – para rybek żyjących w rafie koralowej.Uwolnij je od koralu i połącz ponownie.Hanayama od ponad siedemdziesięciu lat jest znanym producentem i sprzedawcą zabawek, tradycyjnych gier i łamigłówek. Od samego początku kładł wielki nacisk na twórcze pomysły, wysoką jakość i przyjazną obsługę.Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie" staje się początkiem wielkiej pasji i łączy całe rodziny wokół wspólnego hobby.Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni godziny fantastycznej zabawy. Uwaga! Wszystkie łamigłówki można rozwiązać BEZ UŻYCIA SIŁY.
  Wydawca:
  G3
  4900
  4700
  -4%

  store

  Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Wysyłka w piątek


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Mąż i żona – para rybek żyjących w rafie koralowej.
  Uwolnij je od koralu i połącz ponownie.
  Hanayama od ponad siedemdziesięciu lat jest znanym producentem i sprzedawcą zabawek, tradycyjnych gier i łamigłówek. Od samego początku kładł wielki nacisk na twórcze pomysły, wysoką jakość i przyjazną obsługę.
  Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie" staje się początkiem wielkiej pasji i łączy całe rodziny wokół wspólnego hobby.
  Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni godziny fantastycznej zabawy. 
  Uwaga! Wszystkie łamigłówki można rozwiązać BEZ UŻYCIA SIŁY.

  Podstawowe informacje

  Waga (kg):
  0.1

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Łamigłówka Cast Reef - poziom 3/6
  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie