Puzzle Cthulhu - Cthulhu (1500 elementów)

1 opinia
  Weird Puzzles to nowy, wyjątkowy cykl skierowany nie tylko do amatorów układania puzzli, ale także do miłośników fantasy i horroru. Ideą projektu jest przenoszenie grafik i obrazów, osadzonych w znanych growych i literackich uniwersach, na puzzle dla koneserów.Każdy egzemplarz został opatrzony specjalnym komentarzem, wyposażony w plakat i unikatowy prezent, co w całości złoży się na piękne, kolekcjonerskie wydanie.Przyszedł czas na macki przerażającego Cthulhu…Mitologia Cthulhu to świat stworzony przez H.P. Lovecrafta, jednego z prekursorów fantastyki. Ludzkie lęki i najgłębiej skrywane obawy Lovecraft ucieleśnił w swych powieściach i opowiadaniach, tworząc niewyobrażalne istoty o nieziemskich mocach, które kiedyś panowały na Ziemi. Jednym z Wielkich Przedwiecznych jest właśnie Cthulhu – mroczne bóstwo śpiące na dnie oceanu w wykreowanym przez Lovecrafta uniwersum, na którym dziś bardzo chętnie wzorują się twórcy gier, książek i filmów.Grafiki na puzzlach zostały stworzone przez Richarda Luong’a - artystę koncepcyjnego związanego z branżą grową od 2006 r. W 2012 r. wraz z innymi artystami utworzył projekt kickstarterowy Cthulhu Wars, który na nowo zdefiniował jego artystyczne DNA. Jako Tentacles and Teeth (pol. Macki i Zęby) rozpoczął pracę nad projektami inspirowanymi twórczością H.P. Lovecrafta, którą kontynuuje do dziś.Czemu musisz je mieć?fascynuje Cię świat Cthulhuto bogate, bardzo estetyczne wydanieozdobisz swoje mieszkanie wyjątkowymi grafikamiCthulhu Fhtagn!Pudełko zawiera:Puzzle Cthulhu (1500 elementów)Medalion z unikalnym wzorem (wzór widoczny poniżej)Kolekcjonerski plakat (wymiary 85x58)Wprowadzenie do świata Cthulhu autorstwa Jacka Komudy
  Wydawca:
  CDP.pl
  6995

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Weird Puzzles to nowy, wyjątkowy cykl skierowany nie tylko do amatorów układania puzzli, ale także do miłośników fantasy i horroru. Ideą projektu jest przenoszenie grafik i obrazów, osadzonych w znanych growych i literackich uniwersach, na puzzle dla koneserów.

  Każdy egzemplarz został opatrzony specjalnym komentarzem, wyposażony w plakat i unikatowy prezent, co w całości złoży się na piękne, kolekcjonerskie wydanie.


  Przyszedł czas na macki przerażającego Cthulhu…

  Mitologia Cthulhu to świat stworzony przez H.P. Lovecrafta, jednego z prekursorów fantastyki. Ludzkie lęki i najgłębiej skrywane obawy Lovecraft ucieleśnił w swych powieściach i opowiadaniach, tworząc niewyobrażalne istoty o nieziemskich mocach, które kiedyś panowały na Ziemi. Jednym z Wielkich Przedwiecznych jest właśnie Cthulhu – mroczne bóstwo śpiące na dnie oceanu w wykreowanym przez Lovecrafta uniwersum, na którym dziś bardzo chętnie wzorują się twórcy gier, książek i filmów.

  Grafiki na puzzlach zostały stworzone przez Richarda Luong’a - artystę koncepcyjnego związanego z branżą grową od 2006 r. W 2012 r. wraz z innymi artystami utworzył projekt kickstarterowy Cthulhu Wars, który na nowo zdefiniował jego artystyczne DNA. Jako Tentacles and Teeth (pol. Macki i Zęby) rozpoczął pracę nad projektami inspirowanymi twórczością H.P. Lovecrafta, którą kontynuuje do dziś.


  Czemu musisz je mieć?

  • fascynuje Cię świat Cthulhu
  • to bogate, bardzo estetyczne wydanie
  • ozdobisz swoje mieszkanie wyjątkowymi grafikami
  • Cthulhu Fhtagn!


  Pudełko zawiera:

  • Puzzle Cthulhu (1500 elementów)
  • Medalion z unikalnym wzorem (wzór widoczny poniżej)
  • Kolekcjonerski plakat (wymiary 85x58)
  • Wprowadzenie do świata Cthulhu autorstwa Jacka Komudy

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • Puzzle Cthulhu (1500 elementów)
  • Medalion z unikalnym wzorem
  • Kolekcjonerski plakat (wymiary 85x58)
  • Wprowadzenie do świata Cthulhu autorstwa Jacka Komudy
  Waga:
  1,25 kg

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 1 oceny

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Puzzle Cthulhu - Cthulhu (1500 elementów)

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie