Puzzle Cthulhu - Cthulhu (1500 elementów)

1 opinia
Weird Puzzles to nowy, wyjątkowy cykl skierowany nie tylko do amatorów układania puzzli, ale także do miłośników fantasy i horroru. Ideą projektu jest przenoszenie grafik i obrazów, osadzonych w znanych growych i literackich uniwersach, na puzzle dla koneserów.Każdy egzemplarz został opatrzony specjalnym komentarzem, wyposażony w plakat i unikatowy prezent, co w całości złoży się na piękne, kolekcjonerskie wydanie.Przyszedł czas na macki przerażającego Cthulhu…Mitologia Cthulhu to świat stworzony przez H.P. Lovecrafta, jednego z prekursorów fantastyki. Ludzkie lęki i najgłębiej skrywane obawy Lovecraft ucieleśnił w swych powieściach i opowiadaniach, tworząc niewyobrażalne istoty o nieziemskich mocach, które kiedyś panowały na Ziemi. Jednym z Wielkich Przedwiecznych jest właśnie Cthulhu – mroczne bóstwo śpiące na dnie oceanu w wykreowanym przez Lovecrafta uniwersum, na którym dziś bardzo chętnie wzorują się twórcy gier, książek i filmów.Grafiki na puzzlach zostały stworzone przez Richarda Luong’a - artystę koncepcyjnego związanego z branżą grową od 2006 r. W 2012 r. wraz z innymi artystami utworzył projekt kickstarterowy Cthulhu Wars, który na nowo zdefiniował jego artystyczne DNA. Jako Tentacles and Teeth (pol. Macki i Zęby) rozpoczął pracę nad projektami inspirowanymi twórczością H.P. Lovecrafta, którą kontynuuje do dziś.Czemu musisz je mieć?fascynuje Cię świat Cthulhuto bogate, bardzo estetyczne wydanieozdobisz swoje mieszkanie wyjątkowymi grafikamiCthulhu Fhtagn!Pudełko zawiera:Puzzle Cthulhu (1500 elementów)Medalion z unikalnym wzorem (wzór widoczny poniżej)Kolekcjonerski plakat (wymiary 85x58)Wprowadzenie do świata Cthulhu autorstwa Jacka Komudy
Wydawca:
CDP.pl
6995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Weird Puzzles to nowy, wyjątkowy cykl skierowany nie tylko do amatorów układania puzzli, ale także do miłośników fantasy i horroru. Ideą projektu jest przenoszenie grafik i obrazów, osadzonych w znanych growych i literackich uniwersach, na puzzle dla koneserów.

Każdy egzemplarz został opatrzony specjalnym komentarzem, wyposażony w plakat i unikatowy prezent, co w całości złoży się na piękne, kolekcjonerskie wydanie.


Przyszedł czas na macki przerażającego Cthulhu…

Mitologia Cthulhu to świat stworzony przez H.P. Lovecrafta, jednego z prekursorów fantastyki. Ludzkie lęki i najgłębiej skrywane obawy Lovecraft ucieleśnił w swych powieściach i opowiadaniach, tworząc niewyobrażalne istoty o nieziemskich mocach, które kiedyś panowały na Ziemi. Jednym z Wielkich Przedwiecznych jest właśnie Cthulhu – mroczne bóstwo śpiące na dnie oceanu w wykreowanym przez Lovecrafta uniwersum, na którym dziś bardzo chętnie wzorują się twórcy gier, książek i filmów.

Grafiki na puzzlach zostały stworzone przez Richarda Luong’a - artystę koncepcyjnego związanego z branżą grową od 2006 r. W 2012 r. wraz z innymi artystami utworzył projekt kickstarterowy Cthulhu Wars, który na nowo zdefiniował jego artystyczne DNA. Jako Tentacles and Teeth (pol. Macki i Zęby) rozpoczął pracę nad projektami inspirowanymi twórczością H.P. Lovecrafta, którą kontynuuje do dziś.


Czemu musisz je mieć?

 • fascynuje Cię świat Cthulhu
 • to bogate, bardzo estetyczne wydanie
 • ozdobisz swoje mieszkanie wyjątkowymi grafikami
 • Cthulhu Fhtagn!


Pudełko zawiera:

 • Puzzle Cthulhu (1500 elementów)
 • Medalion z unikalnym wzorem (wzór widoczny poniżej)
 • Kolekcjonerski plakat (wymiary 85x58)
 • Wprowadzenie do świata Cthulhu autorstwa Jacka Komudy

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • Puzzle Cthulhu (1500 elementów)
 • Medalion z unikalnym wzorem
 • Kolekcjonerski plakat (wymiary 85x58)
 • Wprowadzenie do świata Cthulhu autorstwa Jacka Komudy
Waga (kg):
1.25

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Puzzle Cthulhu - Cthulhu (1500 elementów)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie