PuzzLegendy: Sherlock

Miniseria angażujących zagadek
Podziel się swoją opinią
  • 1 - 2 osoby
  • od 8 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie polskie
PuzzLegendy to seria kieszonkowych łamigłówek, w których gracze poznają historie legendarnych postaci w zupełnie nowy sposób - rozwiązując coraz trudniejsze zagadki. Zadania polegają na układaniu kart zgodnie z podanymi regułami logicznymi. Po prawidłowym rozwiązaniu zadania, gracz otrzymuje przedmiot znajdujący się po drugiej stronie karty, który przyda się w kolejnych wyzwaniach. Fabuła postępuje wraz z kolejnymi zagadkami, co sprawia, że zabawa jest bardzo angażująca. Wezwano Cię do rozwiązania straszliwej zbrodni. Przesłuchuj świadków i wykluczaj podejrzanych. Czy uda Ci się złapać sprawcę?
Autor:
Yoann Levet
Ilustracje:
Jonathan Aucomte
Wydawca:
Lucky Duck Games
Kod producenta:
LKY PZL-R03-PL
24,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

PuzzLegendy to seria kieszonkowych łamigłówek, w których gracze poznają historie legendarnych postaci w zupełnie nowy sposób - rozwiązując coraz trudniejsze zagadki. Zadania polegają na układaniu kart zgodnie z podanymi regułami logicznymi. Po prawidłowym rozwiązaniu zadania, gracz otrzymuje przedmiot znajdujący się po drugiej stronie karty, który przyda się w kolejnych wyzwaniach. Fabuła postępuje wraz z kolejnymi zagadkami, co sprawia, że zabawa jest bardzo angażująca.

Wezwano Cię do rozwiązania straszliwej zbrodni. Przesłuchuj świadków i wykluczaj podejrzanych. Czy uda Ci się złapać sprawcę?

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 22 dwustronne karty zadań
  • instrukcja
Waga:
500 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń PuzzLegendy: Sherlock

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie