Puzzlomatic - Checkered 8

Puzzle edukacyjne
Podziel się swoją opinią
  • 1 osoba
  • od 7 lat
  • wydanie polskie
Checkered 8 to osiem elementów, które ułożyć można na ponad 60 sposobów!Celem łamigłówki jest skonstruowanie poszczególnych figur tak, by zawierał się w nich wzór z naprzemiennie rozmieszczonych żółtych oraz niebieskich trójkątów. Klocki są dwustronne. Rozkład dwukolorowych trójkątów na rewersie stanowi lustrzane odbicie z awersu. Elementy możemy odwracać, ale nie wolno ich nakładać jedne na drugie. Zadanie polega na ułożeniu elementów tak, by utworzyły określoną figurę pokazaną na karcie. Poza kształtem figury, należy odtworzyć wpisany w nią wzór złożony z niebieskich i żółtych trójkątów. Zawsze wykorzystujemy wszystkie osiem elementów.Czeka Cię sporo główkowania i jeszcze więcej zabawy!
Wydawca:
Big Fun Republic (Puzzlomatic)
4495

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Checkered 8 to osiem elementów, które ułożyć można na ponad 60 sposobów!

Celem łamigłówki jest skonstruowanie poszczególnych figur tak, by zawierał się w nich wzór z naprzemiennie rozmieszczonych żółtych oraz niebieskich trójkątów. Klocki są dwustronne. Rozkład dwukolorowych trójkątów na rewersie stanowi lustrzane odbicie z awersu. Elementy możemy odwracać, ale nie wolno ich nakładać jedne na drugie. Zadanie polega na ułożeniu elementów tak, by utworzyły określoną figurę pokazaną na karcie. Poza kształtem figury, należy odtworzyć wpisany w nią wzór złożony z niebieskich i żółtych trójkątów. Zawsze wykorzystujemy wszystkie osiem elementów.

Czeka Cię sporo główkowania i jeszcze więcej zabawy!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 8 elementów
  • 80 zadań
Waga:
240 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Puzzlomatic - Checkered 8

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie