Puzzlomatic - Checkered 9

Podziel się swoją opinią
  • 1 osoba
  • od 7 lat
Checkered 9 to łamigłówka składająca się z dziewięciu elementów, które ułożyć można na ponad 60 różnych sposobów.Celem łamigłówki jest odtworzenie za pomocą elementów, wzorów składających się z czerwonych i czarnych modułów. Moduły białe stanowią tło, a zatem ich rozmieszczenie może być dowolne.By odnieść sukces musisz uruchomić wyobraźnię. Każde kolejne wyzwanie dostarczy Ci wiele satysfakcji!Autorami Checkered 9 są Serhiy oraz Peter Grabarchukowie, znani w świecie projektanci gier logicznych. Klocki są dwustronne. Rozkład białych, czerwonych i czarnych modułów na rewersie stanowi lustrzane odbicie z awersu. Elementy możemy odwracać, ale nie wolno ich nakładać jedne na drugie. Pamiętaj, że zawsze wykorzystujemy wszystkie dziewięć elementów.Czeka Cię sporo główkowania i jeszcze więcej zabawy!
Wydawca:
Big Fun Republic (Puzzlomatic)
4295

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Checkered 9 to łamigłówka składająca się z dziewięciu elementów, które ułożyć można na ponad 60 różnych sposobów.

Celem łamigłówki jest odtworzenie za pomocą elementów, wzorów składających się z czerwonych i czarnych modułów. Moduły białe stanowią tło, a zatem ich rozmieszczenie może być dowolne.

By odnieść sukces musisz uruchomić wyobraźnię. Każde kolejne wyzwanie dostarczy Ci wiele satysfakcji!

Autorami Checkered 9 są Serhiy oraz Peter Grabarchukowie, znani w świecie projektanci gier logicznych. Klocki są dwustronne. Rozkład białych, czerwonych i czarnych modułów na rewersie stanowi lustrzane odbicie z awersu. Elementy możemy odwracać, ale nie wolno ich nakładać jedne na drugie. Pamiętaj, że zawsze wykorzystujemy wszystkie dziewięć elementów.

Czeka Cię sporo główkowania i jeszcze więcej zabawy!

Podstawowe informacje

Waga:
150 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Puzzlomatic - Checkered 9

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie