Smart Games - Camelot Jr (Kamelot)

Rycerz i królewna zostali umieszczeni w osobnych wieżach, pomóż im się spotkać!
3 opinie
 • 1 osoba
 • od 4 lat
 • wydanie międzynarodowe
 • instrukcja polska
Rycerz i królewna zostali umieszczeni w osobnych wieżach. Trzeba zbudować most, drogę, żeby ich połączyć, czyli postawić figurki obok siebie. Rycerz powinien dojść do królewny (lub królewna do rycerza) drogą prostą albo po schodach. Połączenie za pomocą klocków musi być ciągłe - na linii zbudowanej drogi nie mogą znajdować się puste przestrzenie, "dziury".Gra Smart Games - Camelot Jr zawiera w zestawie 9 drewnianych, kolorowych elementów zamku, księżniczkę, rycerza oraz książeczkę z zadaniami i ich rozwiązaniami.Przygotowano 48 zagadek logicznych o czterech poziomach trudności. Wprowadzono także zadania, w których możliwa jest większa liczba rozwiązań.Smart Games - Camelot Jr poprzez zabawę rozwija logiczne myślenie, nieschematyczne podejście do zadań, wyobraźnię przestrzenną i koncentrację.  Jak grać?Wybierz z książeczki numer zadania.Przyjrzyj się dokładnie ustawieniu klocków na ilustracji i ułóż klocki zgodnie z ustawieniem na obrazku, dobierz elementy wskazane do zbudowania drogi lub mostuZacznij budować drogę lub most poszukując prawidłowego rozwiązania. Powodzenia!
Wydawca:
Smart Games
12995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Rycerz i królewna zostali umieszczeni w osobnych wieżach. Trzeba zbudować most, drogę, żeby ich połączyć, czyli postawić figurki obok siebie. Rycerz powinien dojść do królewny (lub królewna do rycerza) drogą prostą albo po schodach. Połączenie za pomocą klocków musi być ciągłe - na linii zbudowanej drogi nie mogą znajdować się puste przestrzenie, "dziury".

Gra Smart Games - Camelot Jr zawiera w zestawie 9 drewnianych, kolorowych elementów zamku, księżniczkę, rycerza oraz książeczkę z zadaniami i ich rozwiązaniami.

Przygotowano 48 zagadek logicznych o czterech poziomach trudności. Wprowadzono także zadania, w których możliwa jest większa liczba rozwiązań.

Smart Games - Camelot Jr poprzez zabawę rozwija logiczne myślenie, nieschematyczne podejście do zadań, wyobraźnię przestrzenną i koncentrację.

  

Jak grać?

 1. Wybierz z książeczki numer zadania.
 2. Przyjrzyj się dokładnie ustawieniu klocków na ilustracji i ułóż klocki zgodnie z ustawieniem na obrazku, dobierz elementy wskazane do zbudowania drogi lub mostu
 3. Zacznij budować drogę lub most poszukując prawidłowego rozwiązania. Powodzenia!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • drewniane klocki
 • rycerz
 • księżniczka
 • instrukcja w języku polskim
 • książeczka z zadaniami i rozwiązaniami
Waga:
844 g

Recenzje

5.00
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Smart Games - Camelot Jr (Kamelot)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie