Smart Games - Day&Night (Dzień i noc)

3 opinie
  • 1 osoba
  • od 3 lat
  • wydanie międzynarodowe
  • instrukcja polska
Smart Games - Day&Night to nakomita gra, w której wykorzystuje się kolorowe drewniane elementy do tworzenia nieprzypadkowych kompozycji. Klocki układa się na trzech słupkach przymocowanych do solidnej podstawy.Istnieją dwa warianty gry oznaczone w książeczce jako dzień i noc. O ile te pierwsze nie należą do najtrudniejszych - w części "noc" znajdziemy tylko cienie klocków, bez podpowiedzi w postaci pokazanych kolorów i wzorków na nich umieszczonych. Tutaj musimy wykazać się spostrzegawczością, nie jest już tak łatwo znaleźć poprawne rozwiązanie.
Wydawca:
Smart Games
12995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Smart Games - Day&Night to nakomita gra, w której wykorzystuje się kolorowe drewniane elementy do tworzenia nieprzypadkowych kompozycji. Klocki układa się na trzech słupkach przymocowanych do solidnej podstawy.

Istnieją dwa warianty gry oznaczone w książeczce jako dzień i noc. O ile te pierwsze nie należą do najtrudniejszych - w części "noc" znajdziemy tylko cienie klocków, bez podpowiedzi w postaci pokazanych kolorów i wzorków na nich umieszczonych. Tutaj musimy wykazać się spostrzegawczością, nie jest już tak łatwo znaleźć poprawne rozwiązanie.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • drewniane elementy
  • karty z zadaniami
  • instrukcja
Waga:
1 kg

Recenzje

5.00
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Smart Games - Day&Night (Dzień i noc)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Klienci, którzy kupili Smart Games - Day&Night (Dzień i noc), kupili również: