Smart Games - Dzień i noc

Zbuduj swój świat krok po kroku!
7 opinii
  • 1 osoba
  • od 3 lat
  • 5 - 15 minut
  • wydanie polskie
W grze logicznej Dzień i Noc wykorzystuje się kolorowe drewniane elementy do tworzenia nieprzypadkowych kompozycji. Gra została stworzona specjalnie dla najmłodszych dzieci, u których kształtuje się koordynacja wzrokowo-ruchowa.W pudełku znajdują się przepięknie drewniane lakierowane elementy oraz książeczka z zadaniami (zawiera dwa rodzaje zadań: łatwiejsze i trudniejsze). Zadania dzienne (od 1 do 24) nie należą do najtrudniejszych. Natomiast zadania od 25 do 48 są bardziej skomplikowane, ponieważ obrazki przedstawiają tylko cienie klocków, bez podpowiedzi w postaci pokazanych kolorów i wzorków na nich umieszczonych.  
Wydawca:
IUVI Games
12995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.W grze logicznej Dzień i Noc wykorzystuje się kolorowe drewniane elementy do tworzenia nieprzypadkowych kompozycji. Gra została stworzona specjalnie dla najmłodszych dzieci, u których kształtuje się koordynacja wzrokowo-ruchowa.

W pudełku znajdują się przepięknie drewniane lakierowane elementy oraz książeczka z zadaniami (zawiera dwa rodzaje zadań: łatwiejsze i trudniejsze). Zadania dzienne (od 1 do 24) nie należą do najtrudniejszych. Natomiast zadania od 25 do 48 są bardziej skomplikowane, ponieważ obrazki przedstawiają tylko cienie klocków, bez podpowiedzi w postaci pokazanych kolorów i wzorków na nich umieszczonych.  

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • drewniana podstawa
  • 10 kolorowych drewnianych klocków
  • książeczka z 48 zadaniami i ich rozwiązaniami
Waga (kg):
0.83

4.86
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Smart Games - Dzień i nocNajbardziej przydatne recenzje

Piotr

Liczba recenzji: 30

Jak dla mnie ideał :)

Trzy i czterolatki bardzo chętnie do niej zasiadają. Dwulatki nie bardzo są zainteresowane układaniem wzorów, ale za to bardzo dzielnie układają własne wariacje z drewnianych elementów. A jeśli już o nich mowa, to są świetnie wykonane.


Cosurgi

Liczba recenzji: 25

Jak dla mnie ideał :)

Dla dzieci w sam raz. Powiedzmy od 3 do 6 lat. Lubią to układać i widać jak z miesiąca na miesiąc coraz łatwiej im to przychodzi.


Bartosz Mroziński

Liczba recenzji: 187

Jeśli twoje dziecko ma dopiero 2 lata, a ty koniecznie chcesz mu kupić jakąś grę - to wybór jest tylko jeden. 5/5

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie