Smart Games - SmartCar

Zbuduj swój samochód i odjedź nim w pasjonującą podróż!
1 opinia
 • 1 osoba
 • od 4 lat
 • wydanie międzynarodowe
 • instrukcja polska
SmartCar to drewniana łamigłówka dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, która uczy wyobraźni przestrzennej i spostrzegawczości. Rosnący poziom trudności sprawia, że zarówno młodsze jak i starsze dzieci znajdą tu coś dla siebie.Mając dostępnych 5 drewnianych klocków w 5 różnych kolorach musisz zbudować autko, które będzie swoim wyglądem odpowiadało ilustracji z książeczki zadań. Drewniana łamigłówka znakomicie rozwija wyobraźnię przestrzenną i spostrzegawczość. SmartCar to gra i zabawka w jednym. Samochodzik można wykorzystać do rozwiązywania zadań jak i do zabawy.Jak grać?Wybierz zadanie i umieść odpowienie drewniane klocki obok podwozia samochodu.Zbuduj samochód, umieszczając wszystkie klocki w podwoziu. Ich ułożenie musi odpowiadać wskazówkom kolorystycznym pokazanym w zadaniu.Jest tylko jedno prawidłowe rozwiązanie zadania. Znajdziesz na końcu w książeczce z zadaniami.
Wydawca:
IUVI Games
12995

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 13.12.2021


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

SmartCar to drewniana łamigłówka dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, która uczy wyobraźni przestrzennej i spostrzegawczości. Rosnący poziom trudności sprawia, że zarówno młodsze jak i starsze dzieci znajdą tu coś dla siebie.

Mając dostępnych 5 drewnianych klocków w 5 różnych kolorach musisz zbudować autko, które będzie swoim wyglądem odpowiadało ilustracji z książeczki zadań. Drewniana łamigłówka znakomicie rozwija wyobraźnię przestrzenną i spostrzegawczość. SmartCar to gra i zabawka w jednym. Samochodzik można wykorzystać do rozwiązywania zadań jak i do zabawy.

Jak grać?

 1. Wybierz zadanie i umieść odpowienie drewniane klocki obok podwozia samochodu.
 2. Zbuduj samochód, umieszczając wszystkie klocki w podwoziu. Ich ułożenie musi odpowiadać wskazówkom kolorystycznym pokazanym w zadaniu.
 3. Jest tylko jedno prawidłowe rozwiązanie zadania. Znajdziesz na końcu w książeczce z zadaniami.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • samochodzik
 • 5 różnokolorowych klocków
 • książeczka z 48 zadaniami dla młodszych dzieci
 • książeczka z 48 zadaniami dla starszych dzieci
 • instrukcja w języku polskim

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Smart Games - SmartCar

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie