Trefl Wood Craft Origin: Starożytny czerwony smok

Kultowe stworzenie ze świata Dungeons & Dragons
Podziel się swoją opinią
  Puzzle drewniane Trefl Wood Craft Origin: Starożytny czerwony smok to wyjątkowa propozycja dla miłośników Dungeons & Dragons. Składają się z 500+1 elementów i tworzą obrazek o wymiarach 37,5x25,4 cm przedstawiający postrach wszystkich fanów gier RPG - groźnego czerwonego smoka. Co czyni te puzzle unikalnymi to ich drewniana konstrukcja, zawierająca nieregularne elementy, w tym: smoka, zamek, czaszkę z mieczem i inne! Puzzle umilą czas nie tylko miłośnikom gier fabularnych, ale także fanom puzzli, którzy docenią niekonwencjonalny, dopracowany wzór i unikalną konstrukcję.
  Wydawca:
  Trefl
  99,95

  Dostępnych 11 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Puzzle drewniane Trefl Wood Craft Origin: Starożytny czerwony smok to wyjątkowa propozycja dla miłośników Dungeons & Dragons. Składają się z 500+1 elementów i tworzą obrazek o wymiarach 37,5x25,4 cm przedstawiający postrach wszystkich fanów gier RPG - groźnego czerwonego smoka.

  Co czyni te puzzle unikalnymi to ich drewniana konstrukcja, zawierająca nieregularne elementy, w tym: smoka, zamek, czaszkę z mieczem i inne!

  Puzzle umilą czas nie tylko miłośnikom gier fabularnych, ale także fanom puzzli, którzy docenią niekonwencjonalny, dopracowany wzór i unikalną konstrukcję.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 501 elementów puzzli

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Trefl Wood Craft Origin: Starożytny czerwony smok

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie