English version English version

sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

» wyszukiwanie zaawansowane

Funko poziom

Newsletter

Zapisz się! Informacje o nowościach będziesz dostawać na e-mail! Tylko świeżutkie informacje ;-)

Zapisuję się!
dlaczego warto?

Katalog gier

Centrum Prezentowe Centrum Prezentowe Gry planszowe i towarzyskie Gry planszowe i towarzyskie Łamigłówki Łamigłówki Gry RPG po polsku Gry RPG po polsku Gry RPG po angielsku Gry RPG po angielsku Karcianki kolekcjonerskie Karcianki kolekcjonerskie Gry figurkowe i bitewne Gry figurkowe i bitewne Dla dzieci Dla dzieci Książki i czasopisma Książki i czasopisma Funko - POP! Funko - POP! Akcesoria Akcesoria Promocje Promocje

Sklep w Gdańsku

REBEL - CH Metropolia
poziom -1, przy wyjściu z SKM
ul. Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk
tel. 510 804 049

Godziny otwarcia:
09:00 - 21:00 (pon. - sobota)
10:00 - 20:00 (niedziela)

Rebel Times

Numer 146 / Listopad 2019

pobierz
REBELowe PDKi
Szkoły grają!

Karcianki kolekcjonerskie :: Android: Netrunner LCG (PL)

Android: Netrunner LCG - Cień ludzkości

Piąty Pakiet Danych Cyklu Genesis.
Wydanie polskie

Cena: 49.95 9.95 zł

( produkt niedostępny - sprawdź w punktach sprzedaży )


Możemy wysłać Ci powiadomienie gdy tylko produkt będzie dostępny - wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.


(wymagane)

Wpisz swoje imię.

(wymagane)Niestety, zamówienie na ten produkt najprawdopodobniej nie zostanie zrealizowane przed Gwiazdką. W razie wątpliwości, skontaktuj się z naszym konsultantem .

„Korporacje lubią zapominać o kosztach które ponieśli ludzie pracując na ich sukces. Nie lubią myśleć o tysiącach ludzi po których stąpają i którzy żyją w cieniu korporacyjnych siedzib. A każdy z tych ludzi to potencjalny sprzymierzeniec dla każdego runnera.”
- Cień

 

„Na moje szczęście, pogląd, że wszyscy runnerzy to tłuste, aspołeczne dziwaki jest wciąż popularny.”
– Andromeda 

 

Sprzęt i programy wpływają na wydajność, ale talent przebija jedno i drugie. W przyszłości Android: Netrunner, ludzie konkurują o pracę z bioroidami i klonami. Biznes buduje się w równej mierze ze sprzętu i programów, jak i za pomocą gotówki i betonu. Aby odnaleźć się w tym technocentrycznym świecie musisz nadążać za ostatnimi upgrade’ami oraz wykazać się nieprzeciętną wyobraźnią. Cień Ludzkości daje ci dostęp do najnowszej technologii i pozwala wykorzystać umiejętności, dzięki którym sieć stanie dla ciebie otworem.

Z nową karta tożsamości Przestępców, nowymi zasobami a także wyjątkowymi Sysopsami dla korporacji, Cień Ludzkości pozwala wyłonić najbardziej utalentowane jednostki, pociągające za sznurki poza głównym nurtem cybernetycznych zmagań. Nowe wydarzenia pozwalają runnerom na zindywidualizowanie swoich strategii, podczas gdy korporacje będą mogły skupić się na zwiększeniu bezpieczeństwa poprzez nowe operacje, Sysopsów, namierzania i pułapki.

Megamiasta w Android: Netrunner roją się od tysięcy ludzi, których życie i kariery zostały zrujnowane przez megakorporacje i sztaby ich prawników. Działania prawne i korporacyjne przejęcia sprawiają, że megakorpy muszą stawiać czoła naprawdę niewielkiej konkurencji, i nierzadko zdarza się im wykupowanie pomysłów konkurentów, tylko po to aby pozbyć się ich z rynku.

Co się dzieje z takimi pogrzebanymi technologiami? Czasami, przdsiębiorcze osoby takie jak Kati Jones próbują je odzyskać, wykorzystując nie do końca legalne kanały.

Pilotka Kati Jones dopiero co otworzyła swoją firmę kurierską, kiedy jej rodzice zostali pozwani przez Haas-Bioroid o rzekome naruszenie praw autorskich w projekcie AI nad którym ciężko pracowali przez ostanią dekadę. Prawnicy korporacji kompletnie pogrążyli rodziców Kati podczas upokarzającego, nagłośnionego procesu, ponieważ wiodący producent bioroidów zrobił wszystko by zdyskredytować konkurencyjny projekt. Współpracując z NBN, Haas-Bioroid przedstawił rodziców Kati jako chciwych dorobkiewiczów i posunął się także do zdyskredytowania Kati i jej rodzeństwa. Korporacja sfałszowała nawet dane na temat jej nadużyć alkoholu w pracy, co pozbawiło ją licencji pilota i uziemiło na ponad rok. Oczywiście, bez licencji, jej firma kurierska upadła.

Jednak historia Kati nie kończy się w tym miejscu. W przeciwieństwie do wielu innych wdeptanych w błoto przez korporacyjne działania, Kati znalazła sposób na odegranie się. Docierając do inwestorów, inżynierów i innych którzy podobnie jak ona zostali odcięci od swojego życia, stworzyła sieć znajomości i rozpoczęła działalność w cieniu jako przemytniczka i czarnorynkowy handlarz.

Teraz oferuje swoje usługi wszystkim, których działania nie mieszczą się w pojęciu legalnego biznesu.

Sysopsi są osobami od których wymaga się nie tylko zarządzania serwerami, ale też chronienia ich przed zakusami najbardziej utalentowanych runnerów. Im większa jest korporacja dla której pracuje Sysop, tym większe są stawki o które toczy się gra, a Sysop który pracuje dla jednej z megakorporacji jest jednym z najbardziej poszukiwanym przez pracodawców ludzi na świecie. Przeważnie starają się oni wkładać dodatkowy wysiłek w swoją pracę, co w grze przekłada się na to, że ich zdolności w większości przypadków działają cały czas.

Obie postacie Sysopów z Cienia Ludzkości spędziły w swojej pracy długie godziny, upewniając się, że wszystko działa zgodnie z planem, a nawet trochę lepiej. Dzięki temu gracze korporacji otrzymują nowe sposoby na obronę serwerów, dostosowujące się do sytuacji w grze. Ale czy zwiększenie obrony będzie dostatecznym zaskoczeniem? Jeśli rozgrywka w Android: Netrunner czegoś uczy, to z pewnością jest to wiedza, że nie ma serwera na który nie można się włamać.

Nawet jeśli serwerowi nie da się zapewnić pełnego bezpieczeństwa, w rękach Sysopa leży radzenie sobie z wrażliwymi danymi które się na nim znajdują. Weyland Consortium zatrudnia Simone Diego, która nadaje się do tego jak nikt. Bardziej niż inne korpy, Weyland wierzy, że jeśli kolejne warstwy ich lodu są warte instalowania, a runner zacznie im zagrażać, lepiej je dodatkowo ulepszać zamiast zastępować innymi. Simone Diego dysponuje dwoma odnawialnymi kredytami, których można używać do awansowania kart na jej serwerze – i to zarówno projektów jak i lodu. Usługi Simone nie są tanie, ale inwestowanie w nią można uznać za długoterminową inwestycję, która w ogólnym rozrachunku okaże się niedroga, ponieważ zmniejszy koszt awansowania najważniejszych projektów korporacji.

Inne podejście reprezentuje Bernice Mai, zatrudniana przez NBN. W jej opinii warto poddać kilka mniejszych bitew, aby wygrać całą wojnę. Aby tego dokonać, Bernice przygotowała swoje serwery zgodnie ze strategią NBN – lepiej spróbować całkiem pozbyć się problemu runnerów, niż podejmować próby powstrzymania niekończących się skoków na serwery.

Namierzanie i tagowanie stanowi serce protokołów obronnych NBN, a Bernice Mai rozwija oba te aspekty. Praktycznie każdy runner który ryzykuje skok na jej serwery musi się liczyć z otagowaniem, co w połączeniu z innymi zdolnościami NBN może się dla niego skończyć utratą zasobów, kredytów, sprzętu lub otrzymaniem obrażeń. Runner może spróbować uniknąć namierzenia, ale przy bazowej wartości połączenia 5, będzie musiał oszczędzić na to sporo kredytów.

Oczywiście, Cień Ludzkości wprowadzi do gry o wiele więcej nowych kart i rozwiązań, dlatego warto zaplanować nowe strategie, które pozwolą zaskoczyć przeciwnika, wykorzystując nowe zasoby, programy, nowe rodzaje lodu czy kolejne tajne projekty.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Android: Netrunner LCG - Zestaw Podstawowy.


 

Cena: 49.95 9.95 zł
Produkt niedostępny produkt niedostępny 


Galeria

(kliknij na zdjęcie aby zobaczyć jego powiększenie)


Inne produkty w tej kategorii:


Android: Netrunner LCG - Odporne na przyszłość

Szósty Pakiet Danych Cyklu Genesis,
cena: 9.95 zł

Android: Netrunner LCG - Studium w Szumie

Czwarty Pakiet Danych Cyklu Genesis.,
cena: 9.95 zł

Android: Netrunner LCG - Ilość Śladowa

Drugi Pakiet Danych Cyklu Genesis.,
cena: 9.95 zł

Android: Netrunner LCG - Cyber Exodus (PL)

Trzeci Pakiet Danych Cyklu Genesis.,
cena: 9.95 zł

Android: Netrunner LCG - Co niesie przyszłość

Pierwszy Pakiet Danych Cyklu Genesis.,
cena: 9.95 zł

 

Klienci, którzy kupili Android: Netrunner LCG - Cień ludzkości, kupili również...:


Star Wars: Przeznaczenie - Zbieżność interesów - Zestaw dodatkowy

Pięć losowych kart i jedna...,
cena: 11.95 zł

KeyForge: Zew Archontów - Talia Archonta

Nie ma dwóch takich samych...,
cena: 34.95 zł

KeyForge: Czas Wstąpienia - Talia Archonta

Nie ma dwóch takich samych...,
cena: 34.95 zł

KeyForge: Czas Wstąpienia - Pakiet startowy

Drugi zestaw startowy a w...,
cena: 109.95 zł

Star Wars: Przeznaczenie - Duch Rebelii - Zestaw dodatkowy

Zestaw pięciu losowych kart z...,
cena: 11.95 zł

KeyForge: Zderzenie Światów - Talia Archonta

Pierwsza na świecie unikalna gra...,
cena: 29.75 zł


Komentarze do tego produktu:


Vento87 [ dodano: 08.07.2017 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Przede wszystkim cena cena i jeszcze raz cena. Dzięki obniżce bardzo szybko i stosunkowo tanio można zdobyć wszystkie dostępne karty do tego tytułu a dla mnie jako kolekcjonera to bardzo ważne.
Poza tym dodatek do bardzo grywalnego i fajnego tytułu więc serdecznie polecam
0
Rathor [ dodano: 26.06.2017 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetna karcianka - mimo iż nie będzie już wspierana w PL to warto nabyć i cieszyć się grą towarzyską, naprawdę warto. Dla fanów uniwersum Cyberpunka i Shadowruna - pozycja obowiązkowa!
0
Bożyszcze
Kanty57 [ dodano: 22.03.2015 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Dla osób grających w Androidka dodatek, wiadomo, obowiązkowy. Niestety, gra nie będzie wydawana już w języku polskim, a wersja angielska jest już cały pakiet Lunar Cycle i dwa większe rozszerzenia do przodu....
Każdy sam musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy warto inwestować jakiekolwiek pieniądze w polską wersję. Ja odejmuję punkt za politykę wydawniczą. Cóż.
1
Repvam [ dodano: 03.10.2014 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Dodatek do świetnej karcianki który urozmaici nam grę. Niestety w porównaniu do podstawki dostajemy masę kart które wypada przy podstawce blado. Kilka z nich na pewno warto wykorzystać ale głowy nie urywa.
0
Strateg
Piton [ dodano: 13.04.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
W zasadzie tak jak każdy dodatek - musisz go kupić. Dodaje dużo dobrych i mocnych kart. Zdecydowanie urozmaica rozgrywkę. Wykonanie jak zawsze na wysokim poziomie. Fanom serii nie trzeba polecać.
1
Wilkołak
Witold Jakubowski [ dodano: 31.01.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Obowiązkowa pozycja dla wszystkich netrunnerowców. Cały pierwszy cykl pięknie rozszerza możliwości netrunnera. Warto!
0Twój koszyk:


Twój koszyk jest pusty.

Masz pytania?

Jesteśmy na Gadu-Gadu:

12886439 (Aleksandra)

27211 (Artur)

40259215 (Michał)

Możesz też do nas napisać: sklep@rebel.pl
reklamacje@rebel.pl
lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta:
tel. 58 728 49 31,
508 247 667
(godz. 10-16)
Odwiedź nas: Facebook YouTube

Akceptujemy płatności

Przyjmujemy karty VISA, MasterCard oraz szybkie przelewy mTransfer, Płacę z Inteligo, Nordea, Przelew24, MultiTransfer
oraz płatność przy odbiorze.

Drako 2019 pionowy