English version English version

sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

» wyszukiwanie zaawansowane

Drako 2 rycerze i gnolle

Newsletter

Zapisz się! Informacje o nowościach będziesz dostawać na e-mail! Tylko świeżutkie informacje ;-)

Zapisuję się!
dlaczego warto?

Katalog gier

Gry planszowe i towarzyskie Gry planszowe i towarzyskie Łamigłówki Łamigłówki Gry RPG po polsku Gry RPG po polsku Gry RPG po angielsku Gry RPG po angielsku Karcianki kolekcjonerskie Karcianki kolekcjonerskie Gry figurkowe i bitewne Gry figurkowe i bitewne Dla dzieci Dla dzieci Książki i czasopisma Książki i czasopisma Funko - POP! Funko - POP! Akcesoria Akcesoria Promocje Promocje Centrum Prezentowe Centrum Prezentowe

Sklep w Gdańsku

REBEL - CH Metropolia
poziom -1, przy wyjściu z SKM
ul. Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk
tel. 510 804 049

Godziny otwarcia:
09:00 - 21:00 (pon. - sobota)
10:00 - 20:00 (niedziela)

Rebel Times

Numer 146 / Listopad 2019

pobierz
Kategoria planszowa gra roku
Szkoły grają!

FREE RPG DAY

2007 rok. Leo Beenhakker wprowadził polską reprezentację piłkarską na EURO 2008 (a my zostaliśmy wybrani na współorganizatorów EURO 2012). Adam Małysz zdobył czwartą Kryształową Kulę w skokach narciarskich. Protest pielęgniarek, czyli tzw. “Białe Miasteczko” częściowo przyczyniło się do przedwczesnych wyborów. Od tego roku Polska zaczęła też należeć do strefy Schengen.

W tym samym, 2007 roku rozpoczęła się akcja o tytule FREE RPG DAY, która ma na celu promocję zabawy z grami fabularnymi poprzez udostępnianie darmowych materiałów przez wydawnictwa erpegowe. Ten dzień przypada na 15 czerwca. Postanowiliśmy wydłużyć ten dzień i tak zrobił się cały weekend niespodzianek. I to nie tylko dla fanów Dungeons & Dragons :-)


Z tej okazji przygotowaliśmy parę niespodzianek:


Coś dla kolekcjonerów

 

Do każdego zamówienia złożonego w sklepie internetowym rebel.pl w okresie 14-16 czerwca 2019 r., którego realizacja przypada na poniedziałek 17 czerwca, dodajemy figurkę czerwonego smoka (z gry Drako)! Ten symbol gier RPG umieszczamy w paczkach - oczywiście, aż do wyczerpania zapasów.

 

Coś dla twórców

 

Udostępniamy krótkie zestawienie różnic pomiędzy Open-Game License a Gildią Mistrzów Podziemi (Dungeon Masters Guild). Pobierz podsumowanie wytycznych dotyczacych publikacji treści w ramach OGL i DMsGuild. 

 

Coś dla graczy

 

Publikujemy olbrzymie ułatwienie dla wielu Mistrzów Podziemi i bohaterów, którzy nie mogą doczekać się Księgi Potworów w polskiej wersji językowej - tabelę potworów w dwóch językach uporządkowaną względem stopnia wyzwania. 

Pobierz zestawienie uporządkowane względem SW, lub pobierz zestawienie uporządkowane alfabetycznie.

 

Coś dla oczekujących na Księgę Potworów

 

Możemy w końcu pokazać parę stron ze środka podręcznika! Grafiki te znajdziemy poniżej. Ostateczne wersje pojawią się także w opisie podręcznika na stronie wydawnictwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy za wzięcie udziału w akcji i do zobaczenia za rok!