English version English version

sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

» wyszukiwanie zaawansowane

Cienie Amsterdam

Newsletter

Zapisz się! Informacje o nowościach będziesz dostawać na e-mail! Tylko świeżutkie informacje ;-)

Zapisuję się!
dlaczego warto?

Katalog gier

Gry planszowe i towarzyskie Gry planszowe i towarzyskie Łamigłówki Łamigłówki Gry RPG po polsku Gry RPG po polsku Gry RPG po angielsku Gry RPG po angielsku Karcianki kolekcjonerskie Karcianki kolekcjonerskie Gry figurkowe i bitewne Gry figurkowe i bitewne Dla dzieci Dla dzieci Książki i czasopisma Książki i czasopisma Akcesoria Akcesoria Promocje Promocje Centrum Prezentowe Centrum Prezentowe

Sklep w Gdańsku

REBEL - CH Metropolia
poziom -1, przy wyjściu z SKM
ul. Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk
tel. 510 804 049

Godziny otwarcia:
09:00 - 21:00 (pon. - sobota)
10:00 - 20:00 (niedziela)

Rebel Times

Numer 138 / Marzec 2019

pobierz
Kategoria planszowa gra roku
Szkoły grają!

Regulamin akcji Tajemniczy Mikołaj

Regulamin akcji Tajemniczy Mikołaj

 

Organizatorem akcji jest firma Rebel Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, zwana dalej Organizatorem.

 

I. Uczestnictwo

 

 1. W akcji uczestniczyć może każda osoba, która ma konto w sklepie Rebel.pl na poziomie trzecim lub wyższym (nie dotyczy części charytatywnej).

 2. Udział w akcji jest dobrowolny.

 3. Aby wziąć udział w akcji należy wypełnić formularz na stronie https://www.rebel.pl/e4u.php/1,ModSanta/Register/, zwany dalej Formularzem Rejestracji i podać adres, pod który będzie wysłana paczka.

 4. Adres dostawy musi być na terenie Polski.

 5. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przekazanie swoich danych swojemu Tajemniczemu Mikołajowi w celu wysłania paczki. Dane te zostaną po akcji usunięte i nie będą przechowywane.

 6. Każdy uczestnik wyraża zgodę na podanie jego imienia i nazwiska do wiadomości publicznej, jeśli nie wyśle paczki do przypisanej mu osoby, wraz z informacją o nie dotrzymaniu ustaleń akcji.

 7. Każdy uczestnik może zrezygnować z udziału w akcji do 23:59, 9 grudnia 2018 r. poprzez odznaczenie odpowiednich pozycji z Formularza Rejestracji.

 8. Uczestniczenie w akcji jest jednocześnie potwierdzeniem przeczytania i zapoznania się z regulaminem akcji.

 9. Każdy uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu.

 10. Każdy uczestnik powinien uzupełnić swoją Listę Życzeń dostępną pod adresem https://www.rebel.pl/e4u.php/1,ModUsers/Wishlist/

 11. Osoby, które wzięły udział w akcji w latach poprzednich i nie wywiązały się ze swoich zobowiązań, nie mogą wziąć udziału w tym roku i w następnych latach.

 12. W akcji mogą uczestniczyć pracownicy i rodziny pracowników firmy Rebel sp. z o.o.

 

II. Losowanie części “Prezent za prezent”

 

 1. 10 grudnia 2018 r. nastąpi losowanie, w trakcie którego każdy uczestnik otrzyma adres innego, losowego uczestnika akcji wraz z linkiem do jego Listy Życzeń.

 2. Wyniki losowania są ostateczne i nie mogą być zmienione.

 3. Organizator gwarantuje, że uczestnik nie otrzyma swojego adresu.

 4. Uczestnik wraz z wylosowanym adresem otrzymuje jednorazowy kod rabatowy do wykorzystania w sklepie Rebel.pl pozwalający na obniżenie o 10% wartości dowolnego zamówienia, ważny do 14 grudnia 2018 r. włącznie. Kod nie musi być użyty w zamówieniu składanym na potrzeby akcji.

 

III. Część “Prezent za uśmiech”

 

 1. Każda osoba, która ma konto w sklepie REBEL.pl, może zaznaczyć chęć charytatywnego wysłania paczki do instytucji, która zgłosiła Organizatorowi zapotrzebowanie na gry planszowe.

 2. Uczestnik, który do 9 grudnia 2018 r. zaznaczył w Formularzu Rejestracji, iż chce wysłać paczkę charytatywną, 10 grudnia 2018 r. otrzyma adres losowej instytucji z listy dostępnej na stronie: https://www.rebel.pl/e4u.php/1,ModSanta/Lista

 3. Paczka charytatywna może mieć dowolną wartość, ale uczestnik jest zobowiązany do uważnego doboru produktów tak, aby pasowały do potrzeb instytucji. Przykładowo do przedszkola nie można wysłać gry planszowej dla dzieci od lat 8.

 4. Każdy uczestnik wraz z adresem instytucji otrzyma jednorazowy kod rabatowy do wykorzystania w sklepie Rebel.pl na 10% wartości dowolnego zamówienia, ważny do 14 grudnia 2018 r. Kod nie musi być użyty w zamówieniu składanym na potrzeby akcji.

 

IV. Paczki i wysyłka

 

 1. Każdy uczestnik zobowiązany jest do wysłania paczki z grą pod wylosowany dla niego adres.

 2. Każdy uczestnik zobowiązany jest do sprawdzenia Listy Życzeń osoby, której zobowiązany jest wysłać paczkę.

 3. Lista Życzeń nie jest wiążąca, stanowi jedynie wskazówkę.

 4. Wysyłane gry powinny mieścić się w przedziale cenowym 100zł - 150zł, ale nie jest to obowiązkowe.

 5. Wysłane gry muszą być nowe i zafoliowane.

 6. Paczki muszą być wysłane do 14 grudnia 2018 r. Pocztą Polską, Paczkomatami lub dowolnym kurierem.

 7. Każdy uczestnik zobowiązuje się do podania numeru nadawczego paczki na stronie w odpowiednim polu Formularza Rejestracji.

 8. Paczki Tajemniczych Mikołajów wysłane z REBEL.pl nie będą zawierały faktury, jedynie kartkę A4 z życzeniami świątecznymi.

 9. Uczestnicy nie mają obowiązku wysłać paczki korzystając ze sklepu REBEL.pl.

 10. Uczestnicy, którzy wyraźnie wykażą się złą wolą w wysyłaniu paczek (np. wysłanie gry imprezowej osobie, która na liście ma jedynie gry strategiczne; wysłanie dodatku do gry, której wersja podstawowa widnieje na Liście Życzeń odbiorcy) zostaną upomnieni i nie będą mogli wziąć udziału w kolejnej edycji akcji.

 

V. Weryfikacja wysłania i otrzymania paczek

 

 1. Z osobami, które nie podadzą numeru nadawczego wysłanej paczki, Organizator skontaktuje się z przypomnieniem nadania paczki lub podania numeru nadawczego.

 2. 24 grudnia 2018 r. wszyscy uczestnicy akcji zobowiązani są do otwarcia otrzymanych paczek.

 3. Wszelkie brakujące paczki Organizator będzie starał się wyśledzić i zadbać, by każdy uczestnik wysłał paczkę, do której się zobowiązał.

 4. 10 stycznia 2019 r. dane personalne wszystkich nieuczciwych osób, które nie wysłały paczek i, pomimo prób ze strony Organizatora, odmówiły ich wysłania, zostaną podane do publicznej wiadomości.

 5. Konta w sklepie REBEL.pl osób, które nie wysłały paczek, zostaną zablokowane bez możliwości ponownego ich założenia.