English version English version

sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

» wyszukiwanie zaawansowane

Pokemon Rebel Clash

Newsletter

Zapisz się! Informacje o nowościach będziesz dostawać na e-mail! Tylko świeżutkie informacje ;-)

Zapisuję się!
dlaczego warto?

Katalog gier

Centrum Prezentowe Centrum Prezentowe Gry planszowe i towarzyskie Gry planszowe i towarzyskie Łamigłówki Łamigłówki Gry RPG po polsku Gry RPG po polsku Gry RPG po angielsku Gry RPG po angielsku Karcianki kolekcjonerskie Karcianki kolekcjonerskie Gry figurkowe i bitewne Gry figurkowe i bitewne Dla dzieci Dla dzieci Książki i czasopisma Książki i czasopisma Funko - POP! Funko - POP! Akcesoria Akcesoria Promocje Promocje

Sklep w Gdańsku

REBEL - CH Metropolia
poziom -1, przy wyjściu z SKM
ul. Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk
tel. 510 804 049

Godziny otwarcia:
09:00 - 21:00 (pon. - sobota)
10:00 - 20:00 (niedziela)

Rebel Times

Numer 147 / Grudzień 2019

pobierz
REBELowe PDKi
Szkoły grają!
Szkoły grają!

Tajemniczy Mikołaj - podziękowania obdarowanych placówek 2014

Szkoła Podstawowa nr 205, Warszawa

 

Dostaliśmy fantastyczne prezenty, które podzieliliśmy miedzy szkolnych fanów gier planszowych oraz tych, którzy jeszcze nimi nie są: część prezentów trafiła do naszego piątkowego koła gier planszowych, część przekazaliśmy szkolnej świetlicy. Już sprawiły nam naszym dzieciom wiele radości, a wierzymy, że zabawa trwać będzie jeszcze wiele miesięcy. Dziękujemy!

 

Rada Rodziców przy SP nr 205 w Warszawie

 

 

Czytelnia Naukowa nr 4, Warszawa

 

Szanowni Państwo,

Z radością informuję, że dziś otrzymaliśmy mikołajkową przesyłkę, nasi gracze będą niezmiernie zadowoleni. Za Państwa pośrednictwem chcielibyśmy BARDZO, BARDZO podziękować Tajemniczemu Mikołajowi. Gry są ciekawe, piękne i na pewno sprawią wiele przyjemności wszystkim miłośnikom gier. Dla nas są ogromną frajdą, a niebawem dotrą także do naszych graczy. Mikołajowi życzymy Wesołych Świąt oraz ciekawych rozgrywek. 
 
Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy mikołajkowo.
Bibliotekarze z "Czwórki".
 
 

 
Koło Gier Planszowych w Szkole Podstawowej nr 5 w Gdańsku
 
Pani Magdo, dzisiaj otrzymaliśmy paczkę. Dzieciaki są mega szczęśliwe. Na najbliższym kółku będę chyba miała bardzo wysoką frekwencję. Mikołaj spisał się na medal, bo gry są super. Bardzo dziękujemy!
 
Pozdrawiamy.
Barbara Łachwicz
 

 
Zespół Szkół w Przywidzu, oddział przedszkolny i wczesnoszkolny
 
Tajemniczy Mikołaju,
Dziś nadeszła paczka od Ciebie dla dzieci z przedszkola w Przywidzu. Jak wielkie było przejęcie  20-stu dzieci gdy rozpakowywały gry. Później na ich twarzach pojawiła się ogromna ciekawość a na końcu wielka radość. Twoja paczka sprawiła również radość rodzicom i nauczycielom ponieważ każdy się cieszy kiedy dzieci mają półki w sali wypełnione świetnymi kolorowymi grami. Bardzo serdecznie dziekujemy w imieniu wszystkich dzieci które w ciągu najblizszych kilku lat będą świetnie się bawiły.
 
Pozdrawiam
Katarzyna Wołowczyk
 

 

Szkolne Kółko Gier Planszowych z Zespołu Szkół Sportowych nr 2 w Chorzowie.

 
      Szanowny Tajemniczy Mikołaju,
z wdzięcznością przyjęliśmy ofiarowany nam prezent mikołajkowy. Jest on dla nas wyjątkowy, gdyż został podarowany z głębi serca i z dobrej woli. Dzięki otrzymanym od Ciebie grom możemy w pełni rozwijać nasze pozalekcyjne pasje i zainteresowania, nabywać nowe umiejętności i doskonalić te, które już mamy. Dlatego też mamy nadzieję, że nasza radość i wdzięczność za otrzymane upominki będzie ważnym dodatkiem do tych kilku prostych słów, które chcemy dzisiaj w Twoją stronę skierować: SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.
 
Do podziękowań dodajemy wierszyk, który ułożyliśmy z małą pomocą naszej pani.

Dar
 
Niemal każdy chce mieć więcej; pnie się w górę rzeczy stos,
Lecz, czy może jakiś przedmiot choć ciut zmienić ludzki los?

Owszem, może, jeśli chcemy, aby cieszył innych ludzi,
By w ich oczach iskry wzniecił, by w ich duszach radość wzbudził.

Za Twój  gest:  ten dar świąteczny, który  ciepłym  światłem świeci,
i powtarza : "Warto dawać !", dziękujemy Tobie:

My -  dzieci !

członkowie Szkolnego Kółka Gier Planszowych z Zespołu Szkół Sportowych nr 2 w Chorzowie
i opiekunka Koła M. O.
 

 
Stowarzyszenie Twoja Alternatywa
 
 
 Drogi Mikołaju!
        Chcemy Wam powiedzieć, że Mama nas oszukała. Mówiła, że jest jeden Święty Mikołaj. A my dostaliśmy prezenty od dwóch! To jak to jest? Nie gniewamy się oczywiście, wręcz przeciwnie. Gdy tylko dostaliśmy informację o tym, że paczki zostały wysłane wszyscy zgadywali: A może to będzie to! Albo to! I już po kilku dniach od prośby o prezenty otrzymaliśmy dwie paczki, prosto z domu Świętego Mikołaja (w Gdańsku na Matejki 6 podobno w tym roku pracuje) I zaczęła się zabawa! Kto gra w Wikingów? A kto ze mną zagra w Abetto?! Żeby nie wspomnieć o 6 bierze i Ligretto. Drodzy Mikołajowie! W imieniu wszystkich dzieci i młodzieży z ekipy gier planszowych Stowarzyszenia Twoja Alternatywa chcielibyśmy podziękować za bezinteresowne obdarowanie nas takimi wspaniałymi prezentami. Obiecujemy, że będziemy je szanować, nie pogubimy żetonów i pionków i będziemy grzecznymi dziećmi. Jesteście kochani. Uwielbiamy was! Uśmiechamy się i pozdrawiamy!
    Życzymy wam ciepłych, planszowych świąt! Żebyście zawsze kulali szóstki na kostkach i wygrywali. I dobrych przyjaciół z którymi rozegracie jeszcze niejedną partię waszych ulubionych tytułów.

Pozdrawia
    Ekipa gier planszowych ze Stowarzyszenia Twoja Alternatywa :-)
 

 
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 w Sopocie
 
Tajemniczy Mikołaju!!!
 Dziękujemy Ci za świetne gry planszowe, które otrzymaliśmy na Święta. Bardzo się ucieszyliśmy jak przyszła do naszej szkoły paczka, a w niej gra...dla nas...uczniów! Wszyscy się zastanawiali, kim jest nadawca, a nasza Pani od angielskiego powiedziała, że to Tajemniczy Mikołaj. Dwa dni później przyszła kolejna paczka, no i dwie kolejne gry, no i jeszcze jakie gry! Od razu zorganizowaliśmy sobie czas na gry i było świetnie! Te paczki to prawdziwa niespodzianka, bo nikt z nas się tego nie spodziewał. A jednak Mikołaj istnieje :)

Fajny jesteś Tajemniczy Mikołaju
Uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 w Sopocie
 

 
Gimnazjum nr 2 w Bytomiu
 
Drogi Tajemniczy Święty Mikołaju,

Z całego serca pragniemy Ci podziękować za wspaniałe gry planszowe, które od Ciebie otrzymaliśmy. Jesteś niesamowity, znasz nas na wylot i wiesz w jakie "planszówki" uwielbiamy grac...jednym słowem doskonale trafiłeś w nasz gust! :)
Dzięki Tobie znów musielismy wytężyć swoje mózgi i wspólnymi siłami rozpracować zasady gry, ale dobrze wiesz, że była to dla Nas świetna zabawa i cudownie spędzony czas!

Mikołaju, życzymy Tobie i Twoim najbliższym zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Z pozdrowieniami
uczniowie Gimnazjum nr 2 w Bytomiu :)
 
 


Świetlica Środowiskowa "Muchomorki" w Mieroszowie
 
Witam serdecznie!
 
W imieniu dzieci uczęszcząjących do świetlicy środowiskowej "Muchomorki" w Mieroszowie chciałabym podziękować naszym "Tajemniczym Mikołajom" za cudowne paczki:)
Otrzymane planszówki zajęły miejsce gier złużytych, niekompletnych:) Długo marzyliśmy o nowych grach, jenkaże zabrakło funduszy.
Podopieczni chętniej sięgają po gry, a miny w trakcie rozgrywania są bezcenne:)
 
Dziękujemy!!!!!
 
Justyna Kołpak
 

 
Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzy k. Warszawy

Kochany Tajemniczy Mikołaju,

 

Z całego serca dziękujemy za prezenty, które sprawiły, że czas spędzony w szpitalnej sali zabaw jest milszy i ciekawszy. Niektóre gry przez Ciebie podarowane wypełniły także zaplecze pomocy terapeutycznych w gabinetach logopedycznych i psychologicznych, dlatego też  mali pacjenci z ochotą pracują na kolorowych, ciekawych materiałach.

 

Terapeuci oraz pacjenci dziękują Ci serdecznie ;) Życzymy Ci kochany Mikołaju dużo zdrowia, ciepła, pogody ducha oraz WESOŁYCH ŚWIĄT

 Szkoła Podstawowa nr 4, Kółko Gier Planszowych


W ramach akcji "Tajemniczy Mikołaj" - otrzymaliśmy aż dwie paczki!. Nieznanemu, aczkolwiek - życzliwemu Mikołajowi bardzo dziękujemy!!! 

 

 Szkoła Podstawowa nr 6 w Rawiczu 

 

Pragniemy bardzo gorąco podziękować za wspaniałe paczki, które dostaliśmy w akcji Tajemniczy Mikołaj. Jesteśmy małą szkołą z dużą sympatią do gier planszowych. Dzieciaki, podczas zajęć w świetlicy szkolnej, spędzają sporo czasu z grami. Niektóre dzięki temu uczą się liczyć (Polowanie na robale), czytać ze zrozumieniem (same starają się rozpracować instrukcje), doskonalą umiejętności, bez których nie poradzą sobie w szkole. Niestety, w domach czas wolny spędzają przed telewizorem, komputerem, mimo iż dostają gry np. na Mikołaja to nie ma kto z nimi grać, rodzice najczęściej mają ważniejsze rzeczy "na głowie" niż poświęcenie godzinki swojemu dziecku. Jako szkoła nie jesteśmy w stanie zastąpić dzieciakom najważniejszego czyli rodzica, ale dzięki takim Tajemniczym Mikołajom możemy choć sprawić, że te godziny u nas spędzone będą dla nich milsze i radośniejsze.


Jeszcze raz BARDZO dziękujemy!

 Gimnazjum w Ryjewie

 

Chciałam w swoim i moich uczniów imieniu podziękować Tajemniczemu Mikołajowi za gry, które otrzymaliśmy. Bardzo nam się przydadzą na zajęcia. Gra 6 bierze cieszy się wśród uczniów dużą popularnością, zaś o Mafi myśleliśmy, ale zabrakło funduszy na zakup, więc bardzo nas ucieszył fakt, że mamy teraz taką ciekawą grę na swoim wyposażeniu.
 
GIMNAZJUM IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W RYJEWIE

 Fundajca Kraina Nadziei


Dzięki Tajemniczemu Mikołajowi dzieci będą świadkami powstawania i upadków cywilizacji, walczyły ze smokami i zdobywały ukryte przez nie skarby, tworzyły opowieści, przygotowywały pokaz fajerwerków, ćwiczyły się w poczuciu rytmu i pokazywaniu gestów, budowały wieżę, handlowały na XVII-wiecznej amsterdamskiej giełdzie, łapały robale... 

BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY TAJEMNICZEMU MIKOŁAJOWI ZA WSPANIAŁY PREZENT
Szkoła Podstawowa Nr 5, Gdańsk


Dzieciaki są zachwycone, gry są w ciągłym użyciu. Na kółko, mimo że odbywa się w soboty, przychodzi coraz więcej osób i 4 godziny gry to za mało;)

 

Życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Pozdrawiam Barbara Łachwicz

 Pałac Młodzieży w Tarnowie

 

Drogi Tajemniczy Mikołaju!
Nie ma słów, które mogą oddać dziecięcą radość. Nie ma słów, które są w stanie opisać dziecięce emocje, które towarzyszyły rozpakowywaniu paczek, które przyszły do tarnowskiego Pałacu Młodzieży. Zapewniam jednak, że okrzyki euforii i błysk w oczach - tych małych i tych dużych miłośników planszówek był bezcenny...

 

Drogi Tajemniczy Mikołaju, nie ma też takich słów, którymi można byłoby wyrazić naszą wdzięczność za bezinteresowność i wielkie serce. Prezenty, które nam podarowałeś są dodatkowo tym cenniejsze, że spełniły nasze marzenia. DZIĘKUJEMY!!!

 Świetlica Stowarzyszenia św. Mikołaja


Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą grę! Dla naszych dzieciaków to niesamowita radość i okazja wypróbowania kolejnej świetnej planszówki.

W życiu bardzo ważne jest, aby mieć pasje. Często ratuje to nas przed destrukcją. Dzięki Wam dzieci z naszej świetlicy mogą pogłębiać swoje hobby

I rozwijać się w czymś co lubią. Od całego zespołu i naszych podopiecznych składamy najlepsze życzenia świąteczne, noworoczne i dziękujemy za prezent!

 Zespół Szkół w Przywidzu

 
Pragniemy serdecznie podziękować Tajemniczemu Mikołajowi za umilenie nam grami planszowymi, tego przedświątecznego okresu i życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. 
Dziękujemy i pozdrawiamy
 
Przedszkolaki z Zespołu Szkół w Przywidzu.
 


Fundacja Kraina Nadziei,
 
Drodzy Tajemniczy Mikołajowie

Pragniemy podziękować Wam za wysiłek, jaki włożyliście w przygotowanie i wysłanie paczek charytatywnych. Cieszymy się, że trafiły do nas gry, które pomogą nam w realizacji prowadzonych zajęć. Zagwarantują one dzieciom nie tylko dobrą zabawę, ale również przyczynią się do ich rozwoju i pokażą jak właściwie można spędzać czas wolny.Świetlica środowiskowa, Stanisław Dolny


Kochany Święty Mikołaju!

    Chcemy Ci bardzo podziękować za te wspaniałe prezenty, które otrzymaliśmy od Ciebie.
Byliśmy grzeczni cały rok, ale nie spodziewaliśmy się aż tylu podarunków. Nasza świetlica jest teraz jeszcze bardziej kolorowa.
    Bardzo lubimy grać w gry planszowe, nasze już były stare i zniszczone, a te od Ciebie są naprawdę super. Nie ma mowy o nudzie!  Mieliśmy już dość komputera, a przy nowych grach planszowych możemy wszyscy razem siedzieć godzinami:) A jakie są przy tym emocje!
   W podziękowaniu przesyłamy Ci piękne serduszko, żebyś o nas zawsze pamiętał, bo My Cię bardzo kochamy!
Jeszcze raz dziękujemy.


                                                                              Dzieci ze świetlicy środowiskowej w Stanisławiu Dolnym
                                                                                                   wraz w wychowawcą
P.S.

W 2015 r. życzymy Ci dużo zdrowia, uśmiechu na twarzy, sił i pomysłów, abyś w grudniu mógł znowu obdarować wszystkie dzieci podarunkami.Szkoła Podstawowa Nr 5 w Gdańsku

 

Drodzy Mikołajowie!
Bardzo dziękujemy za wszystkie prezenty, które otrzymaliśmy. Są super! Nie spodziewaliśmy się takiej niespodzianki. Gry będą nam służyć na zajęciach Koła Gier Planszowych i w każdej wolnej chwili w szkole. Obiecujemy, że postaramy się być grzeczni przez cały rok, żeby pokazać, że zasłużyliśmy na takie podarki. A może wtedy i za rok Mikołaj też nas odwiedzi...
                                                                               Miłośnicy Gier Planszowych
 

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Sopocie SPON

 

Kochany Tajemniczy Mikołaju,

Bardzo, bardzo dziękujemy za wspaniałe prezenty!!!
Uwielbiamy rysować, malować i słuchać bajek, ale teraz GRY PLANSZOWE zawładnęły nami na dobre. Nawet komputer- zwykle oblegany- nie cieszy się taką popularnością jak wcześniej. No i coś nowego- siedzimy przy stole razem, starsi i młodsi, z sympatią i niecierpliwością dla siebie nawzajem.

Kochany Mikołaju, Życzymy Tobie, Pani Mikołajowej, Elfom i Reniferom Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia, zdrowia i siły w Nowym Roku!
Pozdrawiamy bardzo gorąco,

 

Małe i Duże Dzieci ze Stowarzyszenia SPON w Sopocie