English version English version

sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

» wyszukiwanie zaawansowane

Pokemon Rebel Clash

Newsletter

Zapisz się! Informacje o nowościach będziesz dostawać na e-mail! Tylko świeżutkie informacje ;-)

Zapisuję się!
dlaczego warto?

Katalog gier

Centrum Prezentowe Centrum Prezentowe Gry planszowe i towarzyskie Gry planszowe i towarzyskie Łamigłówki Łamigłówki Gry RPG po polsku Gry RPG po polsku Gry RPG po angielsku Gry RPG po angielsku Karcianki kolekcjonerskie Karcianki kolekcjonerskie Gry figurkowe i bitewne Gry figurkowe i bitewne Dla dzieci Dla dzieci Książki i czasopisma Książki i czasopisma Funko - POP! Funko - POP! Akcesoria Akcesoria Promocje Promocje

Sklep w Gdańsku

REBEL - CH Metropolia
poziom -1, przy wyjściu z SKM
ul. Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk
tel. 510 804 049

Godziny otwarcia:
09:00 - 21:00 (pon. - sobota)
10:00 - 20:00 (niedziela)

Rebel Times

Numer 147 / Grudzień 2019

pobierz
REBELowe PDKi
Szkoły grają!
Szkoły grają!

Regulamin akcji "Szkoły Grają"

Regulamin akcji
"Szkoły grają!"

 

1. Informacje ogólne

 

 1. Organizatorem kampanii jest firma Rebel Sp. z o.o., zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Gdańsk- Północ w Gdańsku, VII Wydz. Gospodarczy, KRS 0000451062, dalej zwana Organizatorem.
 2. Celem kampanii jest promowanie marki sklepu Rebel poprzez oferowanie klientom możliwości bezpłatnego wspierania szkół i innych instytucji.
 3. Kampania, zwana dalej Akcją, rozpoczyna się  15 stycznia 2016 i trwa do odwołania.
 4. Organizator zobowiązuje się poinformować Uczestników Akcji o jej zakończeniu przynajmniej na 30 dni przed jej zakończeniem.

 

2. Uczestnictwo w Akcji

 

 1. Uczestnikiem Akcji może zostać szkoła, biblioteka publiczna, przedszkole, dom kultury, domy dziecka, domy pomocy społecznej i inne jednostki oświatowo-budżetowe zwane dalej Uczestnikami. Organizator ma prawo rozszerzyć lub zawęzić definicję instytucji, które mogą wziąć udział w Akcji w dowolnym momencie, jednak nie wykluczy to z akcji Uczestników, którzy już zostali do Akcji przyjęci.
 2. Każdy Uczestnik może być reprezentowany przez tylko jedną osobę, zwaną dalej Reprezentantem. Reprezentant jest odpowiedzialny za realizację zamówień oraz kontakt z Organizatorem.
 3. Reprezentant dokonuje w imieniu Uczestnika zgłoszenia do Akcji poprzez wypełnienie wszystkich pól w formularzu widocznym na stronie:
  https://www.rebel.pl/e4u.php/1,ModSchools/Register.
  1. Uczestnik może mieć założone tylko jedno konto, które bierze udział w Akcji.
 4. Aby konto Uczestnika wzięło udział w akcji, musi zostać zaakceptowane przez administratora, który zweryfikuje poprawność podanych danych.
  1. Konto Uczestnika jest kontem klienckim, z którego może zostać złożone zamówienie w sklepie internetowy www.rebel.pl zgodnie z regulaminem sklepu.
  2. Konto Uczestnika może mieć przypisany tylko jeden adres wysyłki paczek, który nie może ulec zmianie bez konsultacji z Administratorem.
  3. Konto Uczestnika nie ma możliwości wyboru formy dostawy Paczkomatem InPost.
 5. Po akceptacji przez Administratora, Uczestnik pojawia się na liście Uczestników Akcji widocznej na stronie https://www.rebel.pl/e4u.php/1,ModSchools/Points.

 

3. Punkty dla Uczestników

 

 1. Przyznawanie punktów
  1. Klient sklepu Rebel.pl może na stronie https://www.rebel.pl/e4u.php/1,ModSchools/Index w dowolnej chwili wybrać z listy jednego Uczestnika, na rzecz którego będą przyznawane Punkty za zakupy dokonane przez Klienta.
  2. Punkty dla Uczestników przyznawane są tylko za zamówienia złożone po wyborze Uczestnika przez Klienta. Nie ma możliwości przyznania Punktów wstecznie, za zamówienia złożone przed dokonaniem wyboru.
  3. Punkty przyznawane są uczestnikowi w momencie, gdy zamówienie zostaje wysłane.
  4. W momencie anulowania zrealizowanego już zamówienia lub jego części odpowiednia liczba punktów zostaje odebrana Uczestnikowi. Jeśli Uczestnik wykorzystał już otrzymane punkty, punkty nadal zostają odjęte od jego konta, co może doprowadzić do sytuacji posiadania ujemnej liczby punktów przez Uczestnika.
  5. W przypadku przyznania punktów Uczestnikowi, Reprezentant otrzymuje maila z tą informacją oraz sumą posiadanych już punktów.
 2. Przelicznik punktów
  1. Za każde 20zł wydane przez klienta w sklepie Rebel.pl Uczestnik otrzymuje 1 punkt.
  2. Każde 5 punktów zgromadzone przez Uczestnika zostaje przekształcone w 1 zł rabatu na zamówienie złożone przez Uczestnika w sklepie Rebel.pl.
  3. Koszty dostawy nie są uwzględniane w przeliczaniu Punktów dla Uczestnika.
  4. Organizator zastrzega sobie prawo do czasowego zmieniania przelicznika z korzyścią dla Uczestnika w czasie trwania okazjonalnych akcji marketingowych. Zmieniony przelicznik może dotyczyć całego lub części asortymentu sklepu Rebel.pl.
 3. Wykorzystywanie punktów
  1. Punkty zebrane przez Uczestnika zostają automatycznie przekształcone w rabat dla najbliższego zamówienia złożonego przez Uczestnika.
  2. Rabat uzyskany z Akcji nie może być wykorzystany przez Uczestnika na opłacenie kosztów dostawy.
  3. Zamówienie Uczestnika jest objęte programem rabatowym sklepu Rebel.pl.
  4. Zamówienie Uczestnika może być opłacone częściowo lub w całości Kuponem Prezentowym.
  5. Zamówienie Uczestnik może zwrócić zgodnie z regulaminem sklepu, wszystkie wpłacone pieniądze zostają mu zwrócone, ale punkty, które zostały wykorzystane na rabat w zamówieniu, nie zostają zwrócone.
  6. Punkty zebrane przez Uczestnika są ważne do momentu zakończenia Akcji przez Organizatora.
   1. Organizator zobowiązuje się poinformować Reprezentantów drogą mailową o konieczności wykorzystania zgromadzonych punktów 30 dni przed zamknięciem Akcji.

 

4. Promocja Akcji

 

 1. Uczestnik może promować akcję we własnym zakresie z podaniem swoich danych.
 2. Organizator zobowiązuje się udostępnić projekt plakatu, który Uczestnik może wykorzystać do promocji Akcji.