English version English version

sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

» wyszukiwanie zaawansowane

Kupony prezentowe 2018

Newsletter

Zapisz się! Informacje o nowościach będziesz dostawać na e-mail! Tylko świeżutkie informacje ;-)

Zapisuję się!
dlaczego warto?

Katalog gier

Gry planszowe i towarzyskie Gry planszowe i towarzyskie Łamigłówki Łamigłówki Gry RPG po polsku Gry RPG po polsku Gry RPG po angielsku Gry RPG po angielsku Karcianki kolekcjonerskie Karcianki kolekcjonerskie Gry figurkowe i bitewne Gry figurkowe i bitewne Dla dzieci Dla dzieci Książki i czasopisma Książki i czasopisma Akcesoria Akcesoria Promocje Promocje Centrum Prezentowe Centrum Prezentowe

Sklep w Gdańsku

REBEL - CH Metropolia
poziom -1, przy wyjściu z SKM
ul. Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk
tel. 510 804 049

Godziny otwarcia:
09:00 - 21:00 (pon. - sobota)
10:00 - 20:00 (niedziela)

Rebel Times

Numer 139 / Kwiecień 2019

pobierz
Kategoria planszowa gra roku
Szkoły grają!

Tajemniczy Mikołaj - podziękowania obdarowanych placówek 2015

 
Bardzo dziękujemy za gry, które otrzymaliśmy w ramach akcji Tajemniczy Mikołaj, obiecujemy, że będziemy w nie grać, grać i grać:) Miło nam jest, że państwo o Nas pamiętacie:) A prezenty - gry, sprawiły dzieciakom dużo radości:)

Jeszcze raz dziękujemy!!!

 

Planszopernik

Bartek Zbączyniak
Bardzo dziękujemy darczyńcom i brak nam słów by opisać radość dzieciaków w momencie otwarcia paczek. Wybór gier był bardzo trafny i musimy przyznać, że nie mieliśmy możliwość poznać ich wcześniej. Ogromne,  przeogromne, gigantyczne, MEGA podziękowania !

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ks. Fr. Olejniczaka w Gostyniu
Szkolny Klub Gier Planszowych

Mikołaj "Mikurog" Rogala 

W imieniu wszystkich rodziców chciałabym serdecznie podziekować za tegoroczną akcję Tajemniczy Mikołaj. Jakie świetne jest uczucie jak przychodzi sie po dziecko do zerówki a tam wszystkie dzieci grają w gry z wypiekami i emocjami na twarzy i zdziwione patrzą na rodzica jak by chciały powiedzieć - już do domu??

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za taką wspaniała akcję ktora cieszy tak wiele dzieciaków.

 

Kasia Wołowczyk

- mama dziecka z zerówki w Przywidzu

 


 

Drodzy Tajemniczy Mikołajowie
Bardzo dziękujemy za przekazane gry. Bardzo trafnie dobraliście tytuły. Dzięki nim dzieci będą miały mnóstwo radości podczas grania. Przede wszystkim jednak będą mogły posiąść nowe umiejętności i rozwijać te, które już posiadają.
Dzięki Wam będziemy słyszeli jeszcze częściej pytanie "Kiedy są następne zajęcia?" :) Cieszymy się, że dzieci chcą coraz więcej czasu spędzać przy grach, a także przyprowadzają swoich przyjaciół.

Fundacja Kraina Nadziei


Tajemniczy Mikołaju

Po rak kolejny sprawiłeś nam, uczniom Sopockiej 9tki, wielką niespodziankę. Nasza nauczycielka uprzedzała nas, że może nas odwiedzisz w tym roku tak jak to było rok temu, ale jak przyniosła do sali dwa wielkie kartony wypełnione grami, i to jakimi! same hity i nowości! to bardzo się ucieszyliśmy. Wspólne granie jest fajne, a dzięki Tobie, Mikołaju możemy wspólnie z kolegami i koleżankami bawić się i super spędzać czas.

Pozdrawiamy
Uczniowie 

W imieniu wszystkich uczniów, uczęszczających na Szkolne Koło Gier Planszowych przy Szkole Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Gryfinie dziękujemy naszym wspaniałym, wyjątkowym i bezinteresownym Tajemniczym Mikołajom! Tak, Mikołajom, bo dostaliśmy nie jeden, ale aż dwa prezenty na święta! Nowe gry planszowe zdobyły z miejsca wielkie powodzenie, a frekwencja na zajęciach przekroczyła najśmielsze oczekiwania! Dzieciaki przybiegają na przerwach do szkolnej biblioteki, by choć chwilkę pograć w nowe i wyjątkowe gry. Gdy uczniowie dowiedzieli się, skąd pochodzą prezenty, postanowili przygotować coś więcej, niż tylko podziękowanie. Uznali, że to dobra okazja, by przygotować swój pierwszy film animowany metodą poklatkową. (link: https://www.youtube.com/watch?v=b7Ff_gViHNE
Ich pierwszy film nie jest może dziełem najwybitniejszym, ale został przygotowany z sercem i wielkimi podziękowaniami. Mamy wielką nadzieję, że film spowoduje uśmiech na twarzy naszych Tajemniczych Mikołajów oraz firmy Rebel, która przygotowała akcję. Dzieciaki krzyczą na całe gardło "dziękujemy" i przekazują jak najlepsze życzenia świąteczne. Ich uśmiechy to najwspanialszy prezent, jaki można sobie wyobrazić.Pozdrawiam serdecznie.

Adrian Kopp ze Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Gryfinie


Tajemniczy Mikołaju!!!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za prezenty, które otrzymaliśmy. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Dostaliśmy kilka paczek, w których znajdowały się piękne i bardzo ciekawe gry.Życzymy Ci dużo radości, zdrowia i dostatku, aby Twoje marzenia również się spełniły.

Fundacja Dzieci- Dzieciom 

Dzień dobry,
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Mikołajowi za przepiękne gry,które pozwalają nam poszerzać wiedzę, uczyć współpracy. Składamy najlepsze życzenia Wesołych i radosnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a także wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Życzy klasa 2e wraz z wychowawcą SP255 w WarszawieZespół Szkół nr 8 

 

Zespół Szkół nr 8 a zwłaszcza 5 Drużyna Harcerska "Nasze Zoo" w Stanisławiu Dolnym i wszyscy harcerze, bardzo dziękują Tajemniczemu Świętemu Mikołajowi
za fantastyczne gry.

Dziękujemy!


 

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Sopocie SPON

 

Kochany Tajemniczy Mikołaju,

Bardzo, bardzo dziękujemy za wspaniałe prezenty!!!
Uwielbiamy rysować, malować i słuchać bajek, ale teraz GRY PLANSZOWE zawładnęły nami na dobre. Nawet komputer- zwykle oblegany- nie cieszy się taką popularnością jak wcześniej. No i coś nowego- siedzimy przy stole razem, starsi i młodsi, z sympatią i niecierpliwością dla siebie nawzajem. 

Kochany Mikołaju, Życzymy Tobie, Pani Mikołajowej, Elfom i Reniferom Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia, zdrowia i siły w Nowym Roku!
Pozdrawiamy bardzo gorąco,

 

Małe i Duże Dzieci ze Stowarzyszenia SPON w Sopocie 


MDK nr 2 w Poznaniu


W  imieniu zespołu MDK nr 2 w Poznaniu serdecznie dziękujemy Tajemniczym Mikołajom za Robinsona Cruzoe, Pandemię, Zakazaną Wyspę i Rok 1863!

Dzieciaki z wypiekami na twarzy grają i nie mają dość! Sprezentowane gry dają niezwykle rzadką okazję do uczenia się współpracy. 

Dużo radości, pozytywnej energii i nauki przez zabawę dzięki Wam! Dziękujemy bardzo !

 


Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 1 w Poznaniu.

 

W imieniu Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej nr 1 w Poznaniu dziękujemy bardzo Tajemniczym Mikołajom za przesłanie Express Colt, Robinson Cruzoe i Zakazanej Wyspy! Dzieciaki mają więcej kreatywnych zajęć w przerwach i po lekcjach w świetlicy. To rzadka sytuacja, która już wielokrotnie się powtarzała, że dzieciaki przybiegają do wychowawcy z wypiekami na twarzy i krzyczą: "wygraliśmy!" (to apropos Zakazanej Wyspy i Robinsona Cruzoe). Express Colt to z kolei świetna, dynamiczna zabawa.
Dziękujemy bardzo!

Już po raz kolejny nasz klub gier planszowych wziął udział w akcji Tajemniczy Mikołaj. Jesteśmy bardzo wdzięczni za przekazane nam gry. Są fantastyczne. Obiecujemy je szanować, odkładać żetony i pionki do odpowiednich przegródek. Jesteście kochani!

Dziękujemy!

    Klub gier planszowych stowarzyszenia Twoja Alternatywa.


Koło Miłośników Gier działające w Zespole Szkół Licealno Technicznych

Koło Miłośników Gier działające w Zespole Szkół Licealno Technicznych w Poznaniu gorąco dziękuje za wszystkie prezenty. Dzięki akcji firmy Rebel otrzymaliśmy od Tajemniczego  Mikołaja cudowny zestaw gier, który nie tylko wspaniale wzbogacił naszą szkolną kolekcję, ale przede wszystkim uszczęśliwił wielu młodych ludzi. 

Ich pasja i kreatywność, radość towarzysząca zabawie, która jednocześnie służy nauce i wzajemnej integracji, są dla nas najważniejsze i bezcenne. Dzięki Wam stały się łatwiejsze do osiągnięcia.
Dziękujemy Mikołaju!
- uczniowie i pracownicy ZSL-T
 

Kochany Tajemniczy Mikołaju, 

z ogromną wdzięcznością piszemy do Ciebie, aby podziękować za ogromne serce i pamięć o podopiecznych Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku. Prezenty, które do nas trafiły, będą umilać nasze planszówkowe poniedziałkowe spotkania. Cieszymy się, że możemy wspólnie pomagać pacjentom Hospicjum. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za zrozumienie i wsparcie naszej misji.

Zespół Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku

 


Świetlica w Szkole Podstawowej w Słupnie

Dwie przesyłki z grami od Tajemniczego Mikołaja otrzymały dzieci ze świetlicy w Szkole Podstawowej nr 2 im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej w Słupnie. Dało się zauważyć na ich twarzach wielka radość, ale także zdziwienie. Radość ze względu na fantastyczne, przepiękne i nowe gry. Zdziwienie - jak to? od kogo te prezenty? od prawdziwego Świętego Mikołaja? 

Bardzo dziękujemy niezwykłym Tajemniczym Mikołajom!


Drodzy Tajemniczy Mikołaje!

Serdecznie dziękujemy za otrzymane od Was gry, jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, że znalazły się aż dwie osoby, które zechciały sprawić nam przyjemność! Jesteśmy uczniami Zespołu Szkół Specjalnych im. Matki teresy z Kalkuty w Żorach, w której od ponad roku staramy się robić coś innego, niż gry komputerowe. Gry czasem są dla nas trudne, ale to tylko sprawia, że się rozwijamy:) Możemy poznać się nawzajem, gdyż trudno grać w planszówkę w pojedynkę - musimy rozmawiać, współzawodniczyć, uczymy się w ten sposób żyć w grupie. Nasi nauczyciele i Pani dyrektor starają się pozyskać jak najwięcej gier dla nas, ale nie jest to łatwe. Tym bardziej Wam dziękujemy za te piękne gry!!! Radosną nowinę o otrzymaniu gier od Was, drodzy Mikołaje, ogłosiliśmy od razu na stronie fejsbukowej naszego Klubu Gier Planszowych Zgrywusy. Dzięki temu wszyscy dowiedzieli się o naszej radości. Teraz mamy również okazję podziękować Wam - Baaaaaaaardzo mocno dziękujemy:)

Uczniowie, nauczyciele i rodzice uczniów Klubu Gier Planszowych Zgrywusy działającego przy Zespole Szkół Specjalnych im.Matki Teresy z Kalkuty w Żorach


Czytelnia Naukowa nrIV

Szanowni Państwo, bardzo, bardzo gorąco dziękujemy za wspaniałe gry, które za sprawą Tajemniczego Mikołaja trafiły do naszej Czytelni. Tradycyjnie zasilą nasze zbiory i będą dostępne dla wszystkich użytkowników Czytelni, a Oni tylko na to czekają. Raz jeszcze dziękujemy i pozdrawiamy noworocznie wszystkich miłośników gier planszowych. 
Małgorzata Murawska 
 
Pragniemy bardzo gorąco podziękować za wspaniałe paczki, które dostaliśmy w akcji Tajemniczy Mikołaj


Dzieciaki, podczas zajęć w świetlicy szkolnej, spędzają teraz jeszcze więcej czasu z grami planszowymi, bo przecież trzeba wypróbować wszystkie nowości :)
Niestety, w domach czas wolny spędzają przed telewizorem, komputerem, tabletem, rodzice
najczęściej nie mają czasu na zabawy ze swoimi dziećmi. Jednak musimy przyznać, że coraz częściej zdarza się, że rodzice przychodzą do nas pytać jakie mamy gry, ponieważ dzieciaki opowiadają w domu jak grają i chcą to robić z rodzicami w swoich domach.
Jako szkoła nie jesteśmy w stanie zastąpić dzieciakom najważniejszego czyli rodzica, ale dzięki takim Tajemniczym Mikołajom możemy choć sprawić, że te godziny u nas spędzone będą dla nich milsze i
radośniejsze.
Jeszcze raz BARDZO dziękujemy, w szkole zawsze jest mnóstwo wydatków i prawda jest taka, że bez Was nie mielibyśmy tak wspaniałego zaplecza z grami :)


Szkoła Podstawowa nr 6 w Rawiczu
 

Podziękowania dla Wydawnictwa Rebel wszystkich Tajemniczych Mikołajów 
 
W imieniu swoim jak i całej społeczności tyskich graczy serdecznie dziękujemy za przekazanie na rzecz naszego stowarzyszenia gier planszowych, które przyczyniają się do szerszego propagowania tej formy spędzania wolnego czasu. Podarowane przez Państwa gry bez wątpienia pozytywnie wpłyną na atrakcyjność prowadzonych przez nas spotkań i wywołają uśmiech na niejednej twarzy, a emocje jakie nam te gry dostarczą, wywołają falę pozytywnej energii, która dotrze do wszystkich Tajemniczych Mikołajów i ludzi o dobrych sercach, gdziekolwiek są. 
 
Z wyrazami szacunku
Stowarzyszenie Planszowe Tychy
 Biblioteka Pedagogiczna WOM w Gorzowie Wielkopolskim