English version English version

sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

» wyszukiwanie zaawansowane

Miszmasz gramy poziom

Newsletter

Zapisz się! Informacje o nowościach będziesz dostawać na e-mail! Tylko świeżutkie informacje ;-)

Zapisuję się!
dlaczego warto?

Katalog gier

Gry planszowe i towarzyskie Gry planszowe i towarzyskie Łamigłówki Łamigłówki Gry RPG po polsku Gry RPG po polsku Gry RPG po angielsku Gry RPG po angielsku Karcianki kolekcjonerskie Karcianki kolekcjonerskie Gry figurkowe i bitewne Gry figurkowe i bitewne Dla dzieci Dla dzieci Książki i czasopisma Książki i czasopisma Akcesoria Akcesoria Promocje Promocje Centrum Prezentowe Centrum Prezentowe

Sklep w Gdańsku

REBEL - CH Metropolia
poziom -1, przy wyjściu z SKM
ul. Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk
tel. 510 804 049

Godziny otwarcia:
09:00 - 21:00 (pon. - sobota)
10:00 - 20:00 (niedziela)

Rebel Times

Numer 140 / Maj 2019

pobierz
Kategoria planszowa gra roku
Szkoły grają!

Podsumowanie 2016

 

Podsumowanie akcji Tajemniczy Mikołaj 2016

 

Przede wszystkim przepraszamy za opóźnienie w publikacji podsumowania. Złożyło się na to trochę problemów technicznych, ale w końcu się udało. :)

 

 

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w naszej akcji! Zarówno tym, którzy postanowili wysłać komuś prezent i samemu jakiś dostać, jak i tym, którzy dołączyli się do części charytatywnej akcji, wysyłając paczkę do placówek, które nie mogły sobie pozwolić na wzbogacenie swojej półki z grami. 

 

 

Ponieważ wszyscy Mikołaje byli Tajemniczy, obdarowane placówki wysłały do nas podziękowania, mając nadzieję, że jakoś one trafią do adresatów. Podziękowania te publikujemy poniżej i zachęcamy do czytania. Chyba każdemu pojawi się uśmiech na twarzy widząc, ile radości może przynieść kilka gier!

 

 

Ilu było Mikołajów? 

 

Z pewnością wszystkich bardzo interesuje, ile osób wzięło udział w akcji. Ponieważ jesteśmy bardzo dumni z ilości uczestników, podajemy dane: 

 

  • Osób, które dostały paczkę od Tajemniczego Mikołaja i same taka paczkę wysłały: 91 
  • Osób, które wysłały paczkę charytatywnie: 96 (więcej niż rok temu! Jesteście wspaniali :D)
  • W sumie było 159 Tajemniczych Mikołajów.

 

Wynik ten nas bardzo mile zaskoczył, w tym roku wysłaliście jeszcze więcej paczek bezinteresownie. :) Dziękujemy z całego serca i w imieniu obdarowanych!

 

 

Czy wszyscy wysłali i dostali paczki?

 

TAK!

 

Oczywiście nie obyło się bez pewnych problemów - kilku Mikołajów przespało termin wysyłania paczek, ale w większości udało nam się ich dobudzić na czas i wspólnymi siłami zapobiegliśmy katastrofie. :) 

   

Niestety trafiła nam się jedna czarna owca: Paweł Banaszyk odebrał grę, którą wysłał do niego Tajemniczy Mikołaj, a sam nie wysłał swojej paczki oraz odmawiał wszelkiego kontaktu z nami. Nasz prywatny Mikołaj zaopiekował się oczywiście poszkodowaną osobą, jednak wspomniany Paweł Banaszyk ponosi wszystkie konsekwencje wymienione w regulaminie - jego konto zostaje usunięte i pozbawiony zostaje możliwości wzięcia udziału w naszych akcjach.

 

 

Czy Tajemniczy Mikołaj odbędzie się też pod koniec tego roku?

 

Część charytatywna odbędzie się z całą pewnością i każdy będzie mógł wziąć w niej udział. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku jeszcze więcej osób się przyłączy by wesprzeć potrzebujące placówki. 

 

Część prywanta, w której wysyłacie paczki innym osobom i sami je otrzymujecie, też prawdopodobnie będzie uruchomiona.

 

PODZIĘKOWANIA


 

 

 

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii, pawilon główny
Drogi Tajemniczy Mikołaju

W imieniu wszystkich pacjentów oraz całego personelu naszych Oddziałów

Składamy Serdeczne Podziękowania za wspaniałe prezenty,

które nie tylko dostarczą wielu radosnych chwil ale również umilą czas spędzony w naszych Oddziałach!!!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!!

CAŁY ODDZIAŁ A NAWET DWA


 

Szkoła Podstawowa z oddziałami Integracyjnymi nr 9
Uczniowie sopockiej 9-tki bardzo gorąco dziękują za super gry :) Już po raz kolejny otrzymaliśmy wiele gier, które wzbogaciły nasz kącik gier planszowych. Gry pomagają nam zintegrować szkolną społeczność i dobrze się bawić bez względu na wiek.

Dziękujemy i pozdrawiamy Świętego Mikołaja i jego renifera - firmę Rebel :)


 

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
Witam serdecznie. Przekazujemy podziękowanie za okazaną pomoc w akcji Tajemniczy Mikołaj. Życzymy błogosławionych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Dyrekcja, pracownicy oraz wychowankowie z Młodzieżowgo Ośrodka Wychowawczego w Rudach.


 


Pionki w Układance
Drogi Tajemniczy Mikołaju,

Dziękujemy za wspaniałe prezenty! Dzięki nim nasi Przedszkolni Klubowicze, będą mogli poznać kolejne ciekawe gry rozprzestrzeniając planszówkową fascynację. Nasze następne spotkanie będzie przepełnione odgłosami zachwytu i szeroko otwartymi radosnymi oczami.

Pozostając w tej Świątecznej atmosferze pragniemy życzyć Tobie i wszystkim Twoim pomocnikom z Rebel.pl Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i wielu sukcesów w nadchodzącym 2017 roku!


 

Koło Gier Planszowych przy Szkole Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej
Grudzień okazał się najszczęśliwszym miesiącem dla uczestników Szkolnego Koła Gier w Szkole Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Gryfinie. We wspaniały sposób poczuliśmy smak i klimat świąt dzięki Tajemniczemu Mikołajowi. Co ja piszę - dzięki aż dwóm Tajemniczym Mikołajom! Uczniowie byli bardzo pozytywnie zaskoczeni, bo na dodatek otrzymaliśmy aż dwa razy więcej gier w tajemniczych pudełkach, niż było Mikołajów! Radości, uśmiechów i czytania instrukcji nowych gier na przerwach nie było końca! Dawno nie widziałem tak wielkiej radości w oczach moich podopiecznych. Dlatego w imieniu ich i swoich bardzo serdecznie dziękuję za te piękne, różnorodne gry, które pozwolą urozmaicić zajęcia (już zaczęły) w każdej grupie wiekowej - od 9 latków do absolwentów szkoły, którzy również uczęszczają zajęcia. Raz jeszcze dziękuję i życzę Tajemniczym Mikołajom oraz firmie Rebel zdrowych, wspaniałych, uśmiechniętych Świąt, podczas których będą mogli poczuć radość i szczęście - jak uczestnicy Szkolnego Koła Gier.


 

Fundacja Dzieci-Dzieciom
Tajemniczy Święty Mikołaju
Dziękujemy za prezenty, które przesłałeś do naszej Fundacji Dzieci-Dzieciom.
Fantastyczna inicjatywa, które powoduje, że na kolejnych ustach pojawia się uśmiech dziecka.
Podziękowania również zamieściliśmy na naszym fanpage https://www.facebook.com/DzieciDzieciom/

Drogi Mikołaju, proszę przyjmij również życzenia ciepłych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
Z wyrazami szacunku

Bogdan MALINOWSKI
Wiceprezes Fundacj


 


Szkoła Podstawowa nr 255
Dzień dobry,
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za przepiękne gry, które pozwalają nam poszerzać wiedzę, uczyć współpracy. Składamy najserdeczniejsze życzenia Wesołych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a także wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2017


 

Zespół Szkół nr 2 Specjalnych
Witam serdecznie,

chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować za możliwość wzięcia udziału jako beneficjent w akcji "Tajemniczy Mikołaj" organizowanej przez Waszą firmę. W załączeniu kartka z życzeniami dla Państwa od naszych uczniów i ode mnie.

Pozdrawiam świątecznie Dariusz Szymik :-)

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny Biblioteka Pedagogiczna
Chciałam bardzo podziękować za pamięć o naszej bibliotece i za włączenie nas w kolejną edycję akcji Tajemniczego Mikołaja. Dwie fantastyczne paczki dotarły do nas na tydzień przed Świętami, a ich zawartość wywołała tzw. efekt WOW. Bardzo, bardzo dziękujemy, powoli je rozgrywamy, żeby wcielić w życie :)
Życzymy również wszystkiego najlepszego na 2017 rok.
Promyki Dobra
Szczęsć Boże
Serdecznie dziękujemy za przesłanie gier I pamięć o nas w załączniku przesyłam podziękowanie na sronę REBELA Dzieci maja dużo radości Jeśli trzeba możemy przesłać zdjęcia z wdzięcznością s. Ewelina


 

Fundacja Kraina Nadziei, Przygoda z grami
Pragniemy bardzo podziękować dwóm Tajemniczym Mikołajom, którzy obdarowali nasz projekt "Przygoda z grami" trzema facynującymi grami - Domek, Kot Stefan, Story Cubes Max.
Dostarczą one nie tylko dobrej zabawy dzieciom, ale przede wszystkim pomogą w rozwoju ich kreatywności, zwinności, spostrzegawczości oraz komunikacji.
Dzięki Waszej pomocy na zajęciach pojawia się coraz więcej nowych twarzy, które pozostają już na stałe.


 

Szkoła Podstawowa nr 5, Klub Gier Planszowych
W imieniu uczniów, nauczycieli oraz własnym pragnę przekazać podziękowania dla "Tajemniczego Mikołaja", który wsparł naszą placówkę świątecznym prezentem. Dzieciaki były zachwycone i musiałem dokonać losowania, które z nich zabierze konkretną grę na święta by po raz pierwszy otworzyć dany egzemplarz i mieć możliwość w okresie świąt cieszyć się grą w gronie rodzinnym. Gry z pewnością posłużą wszystkim chętnym w szkole oraz w czasie wypożyczenia do domu na weekend (uczniowie w naszej szkole mają taką możliwość).

Szkoła Podstawowa w Przygłowie
Udało się, dostaliśmy! Dziękujemy za wsparcie naszej szkoły. Tajemniczy Mikołaj sprawił ogromną radość naszym uczniom. Dzięki Waszej akcji mamy dwie gry, które z pewnością okażą się jedynymi z ulubionych i powiększa nasze nieliczne zbiory . Zachwytów nie ma końca.
Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim, szkoły oraz uczniów.