English version English version

sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

» wyszukiwanie zaawansowane

Sanctum

Newsletter

Zapisz się! Informacje o nowościach będziesz dostawać na e-mail! Tylko świeżutkie informacje ;-)

Zapisuję się!
dlaczego warto?

Katalog gier

Centrum Prezentowe Centrum Prezentowe Gry planszowe i towarzyskie Gry planszowe i towarzyskie Łamigłówki Łamigłówki Gry RPG po polsku Gry RPG po polsku Gry RPG po angielsku Gry RPG po angielsku Karcianki kolekcjonerskie Karcianki kolekcjonerskie Gry figurkowe i bitewne Gry figurkowe i bitewne Dla dzieci Dla dzieci Książki i czasopisma Książki i czasopisma Funko - POP! Funko - POP! Akcesoria Akcesoria Promocje Promocje

Sklep w Gdańsku

REBEL - CH Metropolia
poziom -1, przy wyjściu z SKM
ul. Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk
tel. 508 247 667

Z powodu stanu zagrożenia epidemiologicznego, sklep stacjonarny w CH Metropolia nieczynny do odwołania.

Rebel Times

Numer 147 / Grudzień 2019

pobierz
REBELowe PDKi
Szkoły grają!
Szkoły grają!

Listopadowy Konkurs z Dreszczykiem

  

 

Jesień w pełni, prawie zima, więc najwyższy już czas na nasz coroczny Konkurs Listopadowy! (Trochę późno, ale ruszył w listopadzie, więc się liczy! ;) )

 

Jak co roku wszyscy uczestnicy, bez względu na poprawność odpowiedzi, otrzymają kod rabatowy na zakupy w naszym sklepie wysokości 8% . Natomiast wszyscy, którzy udzielą prawidłowych odpowiedzi, wezmą udział w losowaniu nagród zgodnie z własnym wyborem! O co chodzi?

 

Ostatnie pytanie, na które będziecie musieli odpowiedzieć, będzie dotyczyło upragnionej nagrody. Będziecie mogli zaznaczyć, że chcecie wziąć udział w losowaniu bonów na zakupy w naszym sklepie: 

  

 

 

ALBO w losowaniu Kalendarzy Gracza 2019 : 


 

 

 

Czym jest Kalendarz Gracza? To kalendarz pełen gier! Każdy miesiąc ozdobiony jest grafiką  z innej gry, a w kalendarium znajdziecie zabawne (i nie tylko) święta i dopasowane do nich (czasem w przewrotny sposób) gry. 

 

UWAGA! Kalendarze w tym roku nie będą dostępne w sprzedaży, można je jedynie wygać lub dostać w specjalnych okolicznościach! (Zachęcamy do śledzenia naszego FB.)