Mistrzostwa Polski w grze Splendor 2015Zrób EliminacjeWeź UdziałRegulaminGaleriaPatroniKontaktRebel.pl

Zapraszamy wszystkich do udziału w Mistrzostwach Polski Splendor! Eliminacje odbywają się w całej Polsce do listopada 2015r. Zwycięzcy eliminacji wezmą udział w wielkim finale w Gdańsku, gdzie do wygrania będzie główna nagroda - 1000zł!

TUTAJ możecie sprawdzić, gdzie odbywają się najbliższe eliminacje, ale nie zapomnijcie zaglądać co kilka tygodni - eliminacji przybywa z każdym miesiącem! Jeśli ktoś wziął udział w jednych eliminacjach, nadal może brać udział w kolejnych. Szczegóły znajdziecie w przejrzystym regulaminie Mistrzostw.


Co to za gra, Splendor?
Splendor jest dynamiczną i niemal uzależniającą grą w zbieranie żetonów i kart, które tworzą zasoby gracza, umożliwiające mu dalszy rozwój. Gracze wcielają się w renesansowych kupców, którzy próbują nabyć kopalnie klejnotów, środki transportu, sklepy - wszystko to w celu zdobycia jak największego uznania. Gdy będziesz już dostatecznie bogaty, być może zaszczyci Cię swą wizytą przedstawiciel szlachty, co jeszcze podniesie Twój prestiż w oczach konkurencji.

Gra została nominowana do prestiżowej nagrody Spiel des Jahres 2014.

Dlaczego pokochacie tę grę?
  1. Odpowiedź jest krótka i prosta - mechanika, mechanika i jeszcze raz mechanika! Niezwykle prosta, pozwalająca nawet czterolatkowi przyłączyć się do zabawy, a jednocześnie oferująca takie możliwości, że każdy doświadczony gracz będzie usatysfakcjonowany.
  2. Ta gra uzależnia - każdy, kto lubi budować silniczki usprawniające dalsze pozyskiwanie surowców czy punktów zwycięstwa, musi mieć ten tytuł na swojej półce.
  3. Wykonanie jest najwyższej jakości, a żetony znajdujące się w grze są jakości porównywalnej do pokerowych - ciężkie, kolorowe, starannie wykonane, przyjemnie leżące w ręce.
Zapraszamy do zabawy!