Ammo: Acrylic Wash - Dust Wash

Akcesoria marki Ammo by MIG Jimenez
Podziel się swoją opinią
Wash to jedna z najbardziej podstawowych technik modelarskich, która pomaga w wydobyciu głębi i podkreśleniu szczegółów w figurkach i dioramach. Ammo: Acrylic Wash cechuje się nietoksycznością i brakiem zapachu, wysycha szybciej niż Ammo: Enamel Wash, co pozwala na zakończenie malowania w krótszym czasie. Produkt zamknięty jest w butelce z zakrętką pozwalającą wygodne i łatwe dozowanie kropel farby na paletę. Do rozcieńczania lub czyszczenia Ammo: Acrylic Wash można użyć wody lub Ammo: Acrylic Thinner A.MIG-2000. Uwaga! Firma Ammo of Mig Jimenez przygotowała poradnik korzystania z produktów Ammo: Acrylic Wash i Ammo: Enamel Wash, który dostępny jest w języku angielskim TUTAJ. 
Wydawca:
Ammo
13,95

Dostępnych 18 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Wash to jedna z najbardziej podstawowych technik modelarskich, która pomaga w wydobyciu głębi i podkreśleniu szczegółów w figurkach i dioramach.

Ammo: Acrylic Wash cechuje się nietoksycznością i brakiem zapachu, wysycha szybciej niż Ammo: Enamel Wash, co pozwala na zakończenie malowania w krótszym czasie. Produkt zamknięty jest w butelce z zakrętką pozwalającą wygodne i łatwe dozowanie kropel farby na paletę.

Do rozcieńczania lub czyszczenia Ammo: Acrylic Wash można użyć wody lub Ammo: Acrylic Thinner A.MIG-2000.

Uwaga! Firma Ammo of Mig Jimenez przygotowała poradnik korzystania z produktów Ammo: Acrylic Wash i Ammo: Enamel Wash, który dostępny jest w języku angielskim TUTAJ

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • butelka, 15 ml
Waga:
300 g
Kod producenta:
A.MIG-0713

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ammo: Acrylic Wash - Dust Wash

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie