Odpowiedzi na Twoje pytania, czyli FAQ

1) Czy towar jest na stanie?

Jeżeli przy wybranym przez Ciebie produkcie widnieje informacja "w magazynie", oznacza to, że produkt jest na stanie w magazynie wysyłkowym i możemy go wysłać od razu Oprogramowanie sklepu internetowego pokazuje zawsze aktualną informację na ten temat. 

2) Czy moj przelew dotarł?

Jeśli wybrałeś opcję Przelew na konto bez wykorzystania którejś z szybkich płatności Twój przelew musimy sami odnotować na naszym koncie. To, czy przelew został odnotowany możesz to sprawdzić w Historii zamówień. Wysyłamy również e-maila w momencie, gdy przelew dotrze. Odnotowanie przelewu przez naszego pracownika może zająć parę godzin, zależy od momentu opłacenia przez Ciebie zamówienia.

3) Jakie są koszty dostawy?

Sprawdź koszty dostawy TUTAJ

Generalnie polecamy zapoznanie się z całym działem "Obsługa Klienta" :)

4) Kiedy wyślecie moją paczkę?

Sprawdź czas realizacji zamówień TUTAJ

Po przyjęciu zamówienia zawsze wysyłamy do Ciebie e-maila z informacją jaki jest czas realizacji zamówienia. Przeczytaj go dokładnie :) Jeśli nie wysyłamy jeszcze paczki, oznacza to, że ciągle czekamy aż dojadą do nas zamówione przez Ciebie produkty, a przynajmniej jeden z nich.

5) Chcę zmienić złożone już zamówienie

Wyślij e-maila na adres sklep@rebel.pl z numerem zamówienia i dokładną nazwą produktu, który chcesz dodać / usunać lub dokładnym opisem innych zmian.

6) Czy można umówić kuriera na konkretną godzinę?

My nie możemy. Ale Ty, po otrzymaniu mailem numeru nadawczego paczki możesz zadzwonić do firmy kurierskiej i poprosić o kontakt do kuriera, który ma Twoją paczkę. Być może będziesz mógł się z nim umówić na konkretną godzinę.

7) Czy możecie powiedzieć, kurierowi by do mnie zadzwonił, jak już będzie miał paczkę?

Nie, nie możemy. Ale Ty możesz próbować się z nim skontaktować (jak w pytaniu powyżej). Niekiedy kurierzy sami dzwonią by sprawdzić, czy będziesz o danej godzinie w domu i mogą ustalić szczegóły dostawy.

8) Paczka do mnie ciągle nie dotarła pomimo wysłania jej 2 dni temu, co robić?