Sklep stacjonarny

Nie tak całkiem dawno temu, w nie tak całkiem odległej galaktyce…

...w głowach dwóch trójmiejskich fanów gier planszowych zrodził się pomysł popularyzowania ich największego hobby. Tak zaczęła się historia jednej z największych firm w polskiej branży gier. Rebel powstał w 2003 roku jako niewielki sklep z siedzibą w gdańskiej piwnicy, gdzie kilkoro planszówkowych fantatyków sprowadzało, udostępniało i sprzedawało najpopularniejsze tytuły.

Dziś, siedemnaście lat później, posiadając klikanaście tysięcy gier w ofercie, jesteśmy największym i najstarszym sklepem hobbystycznym w Polsce. Każdego dnia obsługujemy setki zamówień od fanów nowoczesnych gier planszowych oraz fabularnych z całego kraju. Dzięki naszym magazynowym Bohaterom słyniemy z błyskawicznej realizacji i pancernego pakowania gwarantującego, że gry dotrą do Was w nienaruszonym stanie. Tłumaczymy, wydajemy, sprowadzamy, opisujemy i pakujemy coraz to nowe tytuły, by zadowolić nawet najbardziej wymagających maniaków planszówek. I wciąż mamy ogromną frajdę z tego, co robimy!

Oczywiście znajdziecie nas również na Facebooku oraz Instagramie! Jeśli chcecie być na bieżąco z wiadomościami o promocjach i planszówkowych wydarzeniach, to zapraszamy do obserwowania naszych codziennych przygód. ;) Co kilka tygodni przygotowujemy dla Was również specjalny newsletter, na który możecie zapisać się tutaj. Oprócz ciekawych informacji, znajdziecie tam również kody rabatowe!

Gdzie nas szukać?

Poza sklepem internetowym, posiadamy sklep stacjonarny: