Creative Tools: Paletka do farb i tuszów (biała)

Wysokiej jakości mokra paleta polskiej produkcji
Podziel się swoją opinią
  Paletka do farb i tuszów pozwala na pracę ze wszystkimi środkami, których nie możesz użyć na mokrej palecie takich jak farby typu Contrast i Speedpaint, tusze, farby i washe olejne. Wykonanie z HDPE pozwala na umycie palety rozpuszczalnikami modelarskimi bez ryzyka uszkodzenia. Specjalnie zaprojektowane wgłębienie pozwala na bezpieczne odłożenie pędzelka. Innowacyjny, ergonomiczny system ułatwiający bezpieczne otwieranie i zamykanie palety to jedna z największych zalet palety,  pokrywa prezycyjenie i bez użycia siły zamyka paletę, specjalne skrzydełka pozwalają na wygodne i kontrowane otwieranie palety co zapobiega rozlewaniu i mieszaniu się farby. Istotna jest także wysokość podstawy palety, zapobiega ona wylewaniu się wody przy przenoszeniu lub przesuwaniu palety. Uwaga! Produkt nie zawiera mokrej palety.
  Wydawca:
  Creative Tools
  24,95

  Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Paletka do farb i tuszów pozwala na pracę ze wszystkimi środkami, których nie możesz użyć na mokrej palecie takich jak farby typu Contrast i Speedpaint, tusze, farby i washe olejne. Wykonanie z HDPE pozwala na umycie palety rozpuszczalnikami modelarskimi bez ryzyka uszkodzenia. Specjalnie zaprojektowane wgłębienie pozwala na bezpieczne odłożenie pędzelka.

  Innowacyjny, ergonomiczny system ułatwiający bezpieczne otwieranie i zamykanie palety to jedna z największych zalet palety,  pokrywa prezycyjenie i bez użycia siły zamyka paletę, specjalne skrzydełka pozwalają na wygodne i kontrowane otwieranie palety co zapobiega rozlewaniu i mieszaniu się farby. Istotna jest także wysokość podstawy palety, zapobiega ona wylewaniu się wody przy przenoszeniu lub przesuwaniu palety.

  Uwaga! Produkt nie zawiera mokrej palety.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • paletka do malowania

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Creative Tools: Paletka do farb i tuszów (biała)

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie