E-Raptor: Insert do gry Eclipse: Drugi świt galaktyki

Niezbędne akcesorium zaprojektowane, aby poprawić wrażenia z rozgrywki
1 opinia
  W Eclipse istnieje wiele ścieżek prowadzących do zwycięstwa, ale tylko jeden insert zadowoli prawdziwych eksloratorów kosmosu.Insert e-Raptor kompatybilny z grą Eclipse: Drugi świt galaktyki to Twoje niezbędne akcesorium zaprojektowane, aby poprawić wrażenia z rozgrywki.Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry (plansze graczy, żetony, karty w koszulkach, kości, znaczniki graczy itp.) i trzymać je w jednym miejscu bez obawę o utratę kontroli nad ustawieniem. Gracze zyskują łatwy dostęp do wszystkich elementów, które nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez insertu.Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymane w porządku, gotowe do rozpoczęcia gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie jest wymagane użycie kleju. Pozwala na przechowywanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka.
  Wydawca:
  e-Raptor
  34395
  20637
  -40%

  Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka w czwartek


  Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 0 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  W Eclipse istnieje wiele ścieżek prowadzących do zwycięstwa, ale tylko jeden insert zadowoli prawdziwych eksloratorów kosmosu.

  Insert e-Raptor kompatybilny z grą Eclipse: Drugi świt galaktyki to Twoje niezbędne akcesorium zaprojektowane, aby poprawić wrażenia z rozgrywki.

  Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry (plansze graczy, żetony, karty w koszulkach, kości, znaczniki graczy itp.) i trzymać je w jednym miejscu bez obawę o utratę kontroli nad ustawieniem. Gracze zyskują łatwy dostęp do wszystkich elementów, które nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez insertu.

  Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymane w porządku, gotowe do rozpoczęcia gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

  Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie jest wymagane użycie kleju. Pozwala na przechowywanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • pudełko wykonane z HDF

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń E-Raptor: Insert do gry Eclipse: Drugi świt galaktyki

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie

  Klienci, którzy kupili E-Raptor: Insert do gry Eclipse: Drugi świt galaktyki, kupili również: