E-Raptor: Insert do gry Scythe: Legendary Box

Insert kompatybilny z grą Scythe: Legendary Box
1 opinia
  Stwórz swoje imperium w Europii Wschodniej z insertem e-Raptor!E-Raptor: Insert do gry Scythe Legendary Box to idealne akcesorium zaprojektowane tak, aby usprawnić rozgrywkę. Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry i zachować je w porządku. Koniec z szukaniem niezbędnych elementów podczas gry!Insert został stworzony tak, aby pomieścić:Scythe: Legendary BoxKosa: podstawowa graScythe: EncountersScythe: The Rise of FenrisScythe: The Wind GambitScythe: Invaders from AfarScythe: Modular BoardMożesz trzymać wszystkie swoje plansze gracza, miniatury, żetony, karty, tarcze, pudełka, kafelki mapy itp. w jednym miejscu, nie obawiając się o utratę kontroli nad ustawieniem. Są łatwo dostępne i nie zajmują tak dużo miejsca, jak podczas gry bez insertu. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymane w porządku, gotowe do ustawienia gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.Wszystkie części insertu można wyjąć z pudełka z grą planszową, co bardzo ułatwia sortowanie i dotarcie do wszystkich komponentów. Możesz zobaczyć sugerowane ustawienia komponentów na zdjęciach.Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie jest wymagane użycie kleju. Umożliwia trzymanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka.
  Wydawca:
  e-Raptor
  21995

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Stwórz swoje imperium w Europii Wschodniej z insertem e-Raptor!

  E-Raptor: Insert do gry Scythe Legendary Box to idealne akcesorium zaprojektowane tak, aby usprawnić rozgrywkę. 

  Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry i zachować je w porządku. Koniec z szukaniem niezbędnych elementów podczas gry!

  Insert został stworzony tak, aby pomieścić:

  • Scythe: Legendary Box
  • Kosa: podstawowa gra
  • Scythe: Encounters
  • Scythe: The Rise of Fenris
  • Scythe: The Wind Gambit
  • Scythe: Invaders from Afar
  • Scythe: Modular Board

  Możesz trzymać wszystkie swoje plansze gracza, miniatury, żetony, karty, tarcze, pudełka, kafelki mapy itp. w jednym miejscu, nie obawiając się o utratę kontroli nad ustawieniem. Są łatwo dostępne i nie zajmują tak dużo miejsca, jak podczas gry bez insertu. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymane w porządku, gotowe do ustawienia gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

  Wszystkie części insertu można wyjąć z pudełka z grą planszową, co bardzo ułatwia sortowanie i dotarcie do wszystkich komponentów. Możesz zobaczyć sugerowane ustawienia komponentów na zdjęciach.

  Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie jest wymagane użycie kleju. Umożliwia trzymanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • insert do samodzielnego złożenia
  Waga:
  1,4 kg

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 1 oceny

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń E-Raptor: Insert do gry Scythe: Legendary Box

  Pytania i odpowiedzi

  Wszystkie 1
  Z odpowiedzią 0
  Oczekujące na odpowiedź 1

  Dzień dobry, czy insert mieści karty w koszulkach?

  ~ Lburaczynski 07.06.2022 17:37

  Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie