E-Raptor: Insert - Zewnętrzne Rubieże

Imperium nigdy Cię nie złapie!
3 opinie
  Marzyłeś kiedyś, aby zostać najsłynniejszym przemytnikiem w Galaktyce? Teraz Imperium nigdy Cię nie złapie!Insert e-Raptor, kompatybilny z grą Star Wars - Zewnętrzne Rubieże, to Twoje niezbędne akcesorium zaprojektowane tak, aby poprawić wrażenia z rozgrywki. Teraz możesz uporządkować wszystkie elementy gry (w tym karty w koszulkach) i trzymać je w jednym miejscu bez obaw o utratę kontroli nad ustawieniem. Gdy pudełko jest zamknięte, komponenty nadal utrzymane są w porządku, gotowe do rozpoczęcia gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie musisz używać kleju. Pozwala na przechowywanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka.Sugerowane ułożenie komponentów widoczne na zdjęciach.Wymiary: 29.7 x 29.7 x 7.1 cm
  Wydawca:
  e-Raptor
  16995

  Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 7 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Marzyłeś kiedyś, aby zostać najsłynniejszym przemytnikiem w Galaktyce? Teraz Imperium nigdy Cię nie złapie!

  Insert e-Raptor, kompatybilny z grą Star Wars - Zewnętrzne Rubieże, to Twoje niezbędne akcesorium zaprojektowane tak, aby poprawić wrażenia z rozgrywki. Teraz możesz uporządkować wszystkie elementy gry (w tym karty w koszulkach) i trzymać je w jednym miejscu bez obaw o utratę kontroli nad ustawieniem. Gdy pudełko jest zamknięte, komponenty nadal utrzymane są w porządku, gotowe do rozpoczęcia gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

  Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie musisz używać kleju. Pozwala na przechowywanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka.

  Sugerowane ułożenie komponentów widoczne na zdjęciach.

  Wymiary: 29.7 x 29.7 x 7.1 cm

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • elementy ze sklejki do samodzielnego złożenia
  Waga:
  1,2 kg

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 3 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń E-Raptor: Insert - Zewnętrzne Rubieże  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie